Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek függő vagyok, ha...

Szerintetek függő vagyok, ha kb 8 éve drogozok, mindig 1-2 hónap kihagyással?

Figyelt kérdés
A leghosszabb kihagyás max egy év volt, és azt sem értem, hogy amikor így megállom, nem céltudatosan veszem meg, teljesen random jön a döntés

dec. 25. 23:36
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

A függőség nem azt jelenti, hogy folyton csinálod.

Ha már felmerül a kérdés baj van. Gondolom ha épp 1-2 hónapig nem csinálod akkor is épp azon jár az eszed minden nap, hogy dejó lenne. Csak nyugtatod vele magad, hogy nincs baj kibirom 2 hónapig is nélküle...

A hashtagek a leg aggasztóbbak. Bio, Herbál, meg kristály?

Ezek mindennek a legallja. Még ha csak amfetamin, vagy MDMA lenne nem lenne akkora baj. De az otthoni kristályok amiket csak romák árulnak szinte, hát arról ne is beszéljünk. Bio meg herbál meg ilyesmi, hát nem is láttam még soha de nem is akarok. Épeszü ember ezekhez a sz4rokhoz nem nyúl. Kristályosokkal meg herbálosokkal a partydrogosok se állnak szóba nem véletlen.

jan. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
44%
A 11-es válaszadónak igaza van. Az ilyeneket, hogy herbál, hanyagold, mert a legalja mindennek. Inkább vegyél rendes füvet, bár manapság az is zsákbamacska, nem kevés van megspékelve egy kis szintikannával. A stimulánsokért sosem voltam oda, de azok közül sem a legaljából kellene fogyasztani, ha már csinálja az ember. A saját érdekedből kifolyólag, még ha nem is tudsz leállni a cuccozással, legyél kultúrált szerhasználó és ezeket az alja szarokat hanyagold…
jan. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

11-es voltam

Hat ja.

Ha chillezni akarsz inkabb smokyzz zoldet, ha meg porogni spuri/bogyo de bogyot se surun. Meg amugy semmit nem kene surun, de ha mindenkepp akarsz valamit ne kristalyt meg ilyen sz4rokat mert kinyirod vele magad nem viccelek. Amiket tolsz, annal nincs rosszabb. Gondolom mar latszik is rajtad a hatasa boven. Ha mas nem annyi, hogy joval hamarabb oregedsz es mentalisan se vagy jo allapotban abba biztos vagyok. Nekem a sima speed is romra vagta a mentalis allapotom, el se tudom kepzelni mi lenne ha kristalyoznek meg ilyen undormanyokat tolnek.

jan. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
90%
A heroin a legalja
jan. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a sracot mar lecsuktak. Semmire nem valaszol. Meg heroinra sem.
jan. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
A heroinnak az addikciója a nagyon dúrva. Maga a szer sokkal kevésbé tesz tönkre, mint a kristály meg herbál/bio. Az ópiátok a leg addiktívabbak, de ami legjobban tönkrevág azok ezek a mérgek. Designer sz4rok. Ezeknél nincs lejjebb, a heroin mérföldekkel kevésbé káros.
jan. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
#15 tényleg tud valaki valamit q kerdezorol?
jan. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Nem sittelnek le fogyasztásért, max a sokadik esetnél. De ha nagyon cinkes lenne tuti nem írna ki ilyen kérdést az internetre. Vaszleg csak be van állva, nem hiszem hogy kóterba lenne :D
jan. 26. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

18


Ja dec.25 ota be van allva? Na akkor mar en is kivancsi vagyok mi az amit szippantott...

jan. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
En is volt hogy hetekig, honapokig be voltam allva nincs abba semmi.
jan. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!