Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak nagyon el...

Mit csináljak nagyon el vagyok keseredve?

Figyelt kérdés
Kedvetlen, örömtelen motiválatlan vagyok. Csak úgy megyek el otthonról hogy sok Frontint veszek be, hátha az javítja a hangulatomat. Szkizofrénia a betegségem és egyre kevésbé tudok ezzel együtt élni.
dec. 26. 18:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Vedd fel Freud leszármazottaival a kapcsolatot, ők végig fognak vinni, egészen addig amig meg nem tudsz szabadulni a skizofréniából. Ők már végig járták a te utadat, és szabadultak skizofréniából. Mindent elfognak neked mondani, mit hogy tegyél.
dec. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
36%
Pszichológusnál (nem pszichiáter!) voltál?
dec. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
+ Szedj minden információt össze amit csak tudsz a felmenőidről, hogy mire már mész, vagy beszélsz velük a kezedbe legyen minden információ. Gyógyulást neked.
dec. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
63%
Bizonyára voltál orvosnál, ha tudod a diagnózist. Én nem vagyok ebben a helyzetben, nem tudom hol laksz, de ha környékbeli vagy, akkor tatán (vagy Győrben is rendel talán) Dr Mód Lászlót ajánlom nagyon jó szakember
dec. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
na arra gondolj milyen rossz neked, mert akkor arra fokuszálsz. probálj kitűzni egy célt, és folyamatosan valósitsd meg. Társas kapcsolataid legyenek jók.
dec. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Beszéld meg valakivel a problémáidat kicsit bővebben mint ahogy itt leírtad. Ha gondolod írj nekem privátban, lehet, hogy fiatalabb vagyok, vagy idősebb, de megértő. :)
dec. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Menj már el orvoshoz, de komolyan! Rossz ezt olvasni minden héten.
dec. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hiába akarok menni, három havonta fogad és a nővér dühöng ha beállitok, káromkodik mint a kocsis
dec. 26. 20:23
 9/12 A kérdező kommentje:
Mivel ez krónikus betegség nem lehet megszüntetni
dec. 26. 20:24
 10/12 anonim ***** válasza:
Ezt nem akarom elfogadni, hogy nem foglalkoznak veled. Akkor menj magánba.
dec. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!