Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nem tudom mit csináljak,...

Nem tudom mit csináljak, borzasztóan el vagyok keseredve?

Figyelt kérdés
Anorexiából gyógyulok, már 1500 napi kalóriánál tartok. Minden jól ment, de elmentem osztálykirándulásra (3 nap). Aznap amikor hazajöttem már sportoltam, de előtte lévő két nap nem, és tessék feljött plusz 1 cm combomra, derekamra és +1 kiló. Nagyon szívesen koplalnék most, de tudom, hogy akkor kezdhetném szép fokozatosan felküzdeni magam 1500 kalóriára megint, viszont nem is értem miért van ez.

2017. jún. 16. 18:48
 1/3 Csori96 ***** válasza:
Ahhoz, hogy ténylegesen hízz, azaz felszedj 1 kg zsírt, hetek kellenek. Valószínűleg csak kicsit több vizet raktároz a szervezeted.
2017. jún. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
"viszont nem is értem miért van ez" - mert számolgatod a kalóriákat, a centimétereket és a kilogrammokat. Hagyd abba! Élj!
2017. jún. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az élet túl rövid ahhoz, hogy naponta értelmetlen méricskéléssel töltsünk el perceket...

Egy melegfront, vagy egy jobban megsózott étel, vagy egy menses gyakran 3 kilónyi víz visszatartását is okozza.

Aki kéthavonta méri magát, észre sem veszi.

Aki naponta két alkalommal méri magát, egyből összecsinálja magát az ijedtségtől...


Ne ijedezz állandóan, mert sosem gyógyulsz ki az anorexiából és a testképzavarodból...

2017. jún. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!