Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Borderline-ként mi volt a...

Borderline-ként mi volt a legimpulzívabb cselekedeted?

Figyelt kérdés

Azért érdekel a kérdés, mert egyrészt én is borderline vagyok, másrészt ezek lehetnek "viccesek", tanulságosak, érdekes sztorik.

Én magam egyáltalán nem vagyok impulzív, de azt pl. megfigyeltem, hogy ha pl. a munkahelyen nem érzem jól magam, akkor azt már az első héten érzem. Eddig háromból kétszer próbáltam kihúzni, és maradtam pár hónapot, és csak akkor mondtam fel (illetve egyszer próbaidő alatt kirúgtak), de a legutóbbi alkalomnál egy hét után felmondtam. Ott is aludtam rá pár napot, de úgy érzem, hogy én már pár nap után eldöntöttem, hogy ez nem lesz jó nekem, és hiába vártam a döntéssel, az eldöntött érzéseimen nem akartam változtatni. Nem tudom, ez impulzív-e, meg én utólag mindegyik esetnél úgy gondolom, hogy jól döntöttem.


Akárhogy is, várom a válaszokat!



dec. 29. 19:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Az szerintem nem gáz, ha lelépsz valahonnan, ahol nem érzed jól magad, feleslegesen húznád az időt. Feltéve persze, hogy anyagilag megengedheted magadnak.


(A legimpulzívabb dolgaimról inkább nem írnék, mert pusztítóak voltak, nem a felmondás nagyságrendje.)

dec. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Jaj, de én pont ezekre lennék kíváncsi! Úgyis anonim az oldal, a trollokat meg majd ignoráljuk :D
dec. 29. 21:18
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Extrém szexuális élet.

Teljesen szükségtelen dolgok hirtelen megvásárlása, mert arra épp "szükségem" van. Pl nomád túrafelszerelés, holott egyáltalán nem vagyok hegymászó típus, azóta se használtam.

dec. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok: Hát jó. Elképesztő, fizikai és verbális agresszióba torkolló veszekedések, szakítási kísérletekkel, amiket azonnal vissza is vonok, ha úgy tűnik, a másik elkezdte őket komolyan venni. Rettenetes (azóta már kaptam/kapok kezelést egyébként).
dec. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Verekedés

N

dec. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát így visszagondolva az talán kissé meredek volt, ahogy elköltöztem otthonról. Szüleimmel összevesztem, de úgy hogy megmondtam én látni sem akarom őket többet. Összeszedtem a cuccaimat egy hátizsákba meg egy sporttáskába és kimentem az utcára éjszakázni, mert nem volt hova. Épp előtte mondtam fel a munkahelyemen, szóval épp az sem volt, de megtakarításom volt bőven. Szóval utcáról jártam a batyummal netkávézóba állást és lakhatást keresni. : ) Amúgy pár nap megoldottam mindent. Ezeket az embereket pedig tényleg azóta sem láttam (lassan 6 éve).

Azóta az impulzivitásom inkább a felelőtlen költekezésben jelentkezik.

dec. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy leírtátok ezeket, szerintem tök érdekes dolgok. Meg bennem az is van ilyenkor, hogy senki sincs ezekkel egyedül, hiszen sokan mások is csinálnak ilyet, és oké, nem jó, hogy ez van, de ez van, lehet így is élni.
dec. 30. 12:25
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom hogy a borderline miatt volt e de a gimiben elég vad dolgaim voltak és nem féltem hogy kirúgnak, valamint nagyon hiúnak neveltek és nagyon szükségem van a férfiak csodálatára

Volt többször is hogy csak azért mentem le forgalmas helyekre hogy minél több férfi megbámuljon, odajöjjön és ettől pörögtem be

Persze semmit nem akarok tőlük, pont hogy azt akarom hogy Meglássanak és aztán ne kaphassanak meg semmiképp.

jan. 1. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Vannak durva dolgok, azokat még ilyen oldalon se merem leírni. Másrészt nem is tudnék annyira a részletekbe menni, mivel nem emlékszem rájuk olyan jól már - pedig nem olyan sok éve történtek ezek.

Nekem a BPD tünetek 18-19 éves korom óta erősödnek. Mostanában voltak stresszesebb heteim, olyankor szoktam szétcsúszni és nemcsak ingerült vagy fszfej lenni.


22,N

jan. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Túlzabálás nap mint nap, foleg cukorból, gyümölcsbol, Müsli szeletekbol, finomabb csokikbol.

Ez úgy—ahogy még nem árt annyira, mint egy komolyabb összetuzés, egy komolyabb családi kasszakiürités, emiatt megunhatatlanul csinálom.

Leirom a bezabalas sorrendjét:

1.hagyományos Reggeli/Ebéd

2.repeta a levesbol

3. 5 perc szünet

4.kb 30— 70g Milka

5.kekszek, mazsola, magok

6.rendszerint 1—2 alma fogmosóként

7. murok, édesburgonya méghatásosabb fogmosóként

8. Majdnem mindent helyrehozó fogmosás.

9. ra tiz perce mikrós Popcorn evés

10.Utána sok sok viz ivas; gyötrelem az "éhezés" miatt

11. Tojás, sajt, egészséges dolgokkal zárás

Mindez joval tullepi a szukseges kaloriabevitelt

Sokszor nem tudok leallni a csokizabálással, a érzem, hogy jóllaktam, de olyan flowja volt!

esténként hosszu setakat muszaj tennem, hogy a sok szénhidrát eltunjon a testbol(60kg férfi)

(Nyilvan ez a lista csak a rekordom)

*Ja és konyhába percenként bejárkálás, hogy neme spawnolt oda valami

jan. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!