Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tovább? Mi segíthetne?

Hogyan tovább? Mi segíthetne?

Figyelt kérdés

Fontosnak tartom megjegyezni az elején, hogy schizoaffektív zavaros vagyok. Kicsit megcsömörlött az életem, nem találom az örömforrásokat. Vannak terveim, tanulni is szeretnék még, de nem tudom, készen állok-e új információk befogadására és feldolgozására, illetve azt sem, hogy ha sikerül megvalósítanom, amit szeretnék, boldog leszek-e tőle. Pedig már ezerszer elképzeltem, de az álmok valahogy elmúlnak, miután felnősz és sokat megéltél a realitásban.


Motiválatlan és fáradt vagyok, nem látom, mi mozdíthatna ki ebből. Azon is gondolkodtam, hogy be kéne lépni a seregbe, de félek, hogy csalódás lenne a vége, ezért (na meg a betegségem miatt) elvetettem az ötletet.


dec. 29. 20:25
 1/1 anonim ***** válasza:

Ne képzeld el hogy milyen lesz.

Inkább gyakorolj dolgokat.

Ha elmélkedsz, akkor nem lesz jó semmi. Menjél emberek közé, nézelődjél.

Lehet sokat vagy egyedül. A tanulás tényleg jó. Ha félsz attól hogy sok lenne qz új ismeret akkor a meglévőt próbáld fejleszteni.

Ne legyél sokat egyedül.

dec. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!