Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez miért van? Lehet vele...

Ez miért van? Lehet vele kezdeni valamit?

Figyelt kérdés
Eddig nem mindig, de mostmár elég gyakran görcsöl a hasam, ha csak egy picit izgulok vagy olyan fellépésre gondolok amin szerepelni fogok stb. Most is ez van miközben írom. Védőoltásnál is szinte szúrt a hasam, pedig légzőgyakorlatoztam és abszolút nem mutattam ki semmit abból, hogy félnék. Mint említettem, lesz egy fellépés, az egész suli elé kell kiállni és nagyon tartok tőle. Ja, és a gyógyszerektől rosszabb lesz, mert felkavarják a gyomromat. Előre is köszönöm a válaszokat! 16/L
dec. 29. 22:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy ez gyógyszeres kezelést igényelne. Valószínűleg stresszelsz, ami tök érthető egy fellépés előtt. Próbálj meg a tapasztalataidról olyanokkal beszélni, akik szintén fellépnek, és megbízol bennük. Igazából egy ilyen személy is sokat segíthet. Sokszor megnyugtató tud lenni, ha tudod, hogy mások is hasonló érzéseket tapasztalnak. Esetleg felkeresheted még az iskolapszichológust is. Nem fog gyógyszereket felírni, nem is teheti.
dec. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!