Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyi rivotrilt éreztek meg?

Mennyi rivotrilt éreztek meg?

Figyelt kérdés

3 éve kezelnek antidepresszánsokkal, benzókkal, altatóval. Most tartok ott, hogy anyagilag is megengedhetem és érzelmileg is olyan mélyen vagyok hogy elmegyek komoly, magán klinikára. Az állami semmit nem ér.

Az időpontra viszont sokat kell várni, mert egy jó helyre megyek. Nem bírom elviselni, olyan mélyen vagyok. A legjobb barátomat nem kereshetem mert most született gyereke. Inni nem akarok mert rosszul leszek.

Általában reggel Délben szedek 0,5 mg Rivót (néha még egyet bedobok nap közben). Este 0,5 mg Frontint és fél szem 5mg-s Sanvalt. Coaxilt szedek még nap közben, este 30mg Mirzatent.

A gyógyszerek segítenek az általános közérzetemen. Igazán konkrét hatást soha nem éreztem csak általában jobban vagyok. Ha nagy a baj nem segít a gyógyszer vagy a barátok. Egy kevés alkohol is milliószor erősebb, viszont érzékeny vagyok rá.

Egyszer szedtem csak 2mg Rivót, annak sem éreztem konkrét hatását. Mennyit érdemes szedni ha tényleg szarul vagy, aludnod kell, holnap dolgozni. Most nem agonizálhatok, de tényleg nem szeretnék inni.

4mg-ngk már van hatása? Van aki tényleg érzi hatásák? Úgy mint az alkoholnak, ekinek, más tudatmódosítóknak? Én soha nem éreztem igazán, csak hogy hosszútávon segít.

Talán a legjobb lenne a fű amíg nem jutok egy jó szakemberhez, de ilyen kontaktjaim már nagyon régen nincsenek.



jan. 1. 23:34
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Mit akarsz erezni konkretan?
jan. 2. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nyugalmat. Leginkabb nem akarom érezni a szorongást.
jan. 2. 00:35
 3/5 anonim ***** válasza:
2%
Konkrétan a fél szem Sanvalnak semmi értelme, a többitől alszol. A Mirzaten sajnos nem oldja a szorongást. Szerintem ha most megteheted fordulj szakemberhez aki rendbe teszi a gyógyszerezésedet, mert a poklokat fogod kiállni ha nem hat majd ennyi nyugtató. ne emelj magadtól, mert ez már így is gáz.
jan. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

3 köszönöm, de most nem tehetem meg. Várólista van. Minimum heteket kell várnom, időpontot is csak a jövőhéten kapok. Én meg nagyon rossz állapotban vagyok. Traumákon jár az agyam, szorongok, az egész életem, a családom, minden igyekezett ellehetetleníteni. Pedig nagyon jó gyerek voltam. Jól tanultam volna ha engedik. Közben eltelt már sok évtized. Súlyos betegségek, kudarcok, agresszív, vad emberek. Aludni sem tudok, csak a traumákon kattogok. Fél sanval elég szokott lenni amikor épp nincs erős szorongásom. Ha van akkor sokkal több sem.

Csak leirtam miket szedek. A Mirzaten és a Coaxil antidepresszáns. A Sanval altató.

Szorongásoldót napközben rivotrilt, este frontint szoktam szedni.

Végül nem segített semennyi tabletta, pedig sokat szedtem. Max 4 cent vodka szörpbem és már meg is megnyugodtam. Remélem ma este nem leszek ilyen rosszul. Megpróbálok beszélni pár baráttal bár nagyon fáradt vagyok.

jan. 2. 11:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Kimerítő mozgás a titok. Én is egész nap feküdtem a gyógyszerektol aztán lassan raeszmeltem ez nm élet. Nehezen kezdtem magam rávenni,de imádok bicajozni és legalább két naponta kihajtom magam izzadasig egy jó nagy kört teszek a városban elmegyek természetbe friss levegőt szívok. Lehet ez nm old minden szorongást dehidd el segít . Plusz menj olyan helyre ahol cicák vagy kutyák vannak az ő szeretetük gyógyít.
jan. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!