Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Alacsony IQ+Szociális elsziget...

Alacsony IQ+Szociális elszigeteltség= depresszió? Van értelme így létezni ?18f

Figyelt kérdés
Soha senkinek nem vagyok fontos, nincs senkim se családom sőt az anyám akivel együtt élek nárcisztikus paranoid demens, egy barátom sincs , kb 2 3ve beszéltem utójára egy emberrel úgy mint egy átlagos ember teszi azt napi szinten, úgy érzem kezdek bekattani, nem eszek , nem iszok, 2. Hete az ágyól kise keltem a levegőn utójára e hete voltam
jan. 2. 05:56
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Ha már 3. Hete csak az ágyban fekszem és egyátalán nem mozgom akkor mennyi idő míg meghalok kb?

Jelenleg már abból is kifaradok ha felkelek

jan. 2. 19:09
 12/18 A kérdező kommentje:
9, még hülyének is érzem magam, de mivel annak fiagnosztizáltak így nincs értelme bármibe is belekezdenem meg val az adott dolog megtanulása valószínűleg sokkal több időt igényelne mint egy átlagos embernek és mivel hogy még átlagos se vagyok így egy olyan szintű idióta lesz belőlem hogy ezért nem éri meg élni
jan. 2. 19:29
 13/18 anonim ***** válasza:
Fordulj orvosi segítséghez. Ha a mentőket tárcsázod és elmondod, milyen gondolataid vannak, az is jó.
jan. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Én csupán azt kérdeztem kb mikor halok meg így és napi szinten iszok alkoholt azóta 5 üveg bor, 3 üveg likőr, fél üveg pálinkát ittam, az ágyból kisem keltem, alig bírok és csak alszok
jan. 4. 20:57
 15/18 A kérdező kommentje:
Mit tegyek hogy véletlen se éljem még a 20as éveim kezdetét, olyannal ami nem fáj, minden 5 éve rákot kívánok magamnak de egyenlőre semmi
jan. 4. 21:01
 16/18 A kérdező kommentje:
A fogaim is drasztikusan mennek tönkre, szinte már csak csont vagyok nekem már ideje minnél hamarább meghalnom.
jan. 4. 23:24
 17/18 A kérdező kommentje:
Ha 120 feletti lenne az IQm akkor ugyanigy lennék annyi külömbséggel, hogy nem alkoholizálnék és nem lennék szuicid hanem tanálnék egy elfoglaltságot, csakhát ennyi iq vel nincs értelme belekezdenem bármibe is ugyis egy életen át tartana mig elsajátitanám az adott késséget olyan szinten mind egy ember azt 1 éve alatt tenné...
jan. 5. 22:12
 18/18 A kérdező kommentje:
életemben nem olvastam még végig egy könyvet sem annyira nincs rá idegzetem, figyelmem .
jan. 5. 22:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!