Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kevert szorongásos depressziór...

Kevert szorongásos depresszióra, pánikra, alvászavarra 1,25 mg(!) Parnassant (Olanzapint) kaptam. Szerintetek ilyen kis mennyiségű Olanzapin használhat-e?

Figyelt kérdés
Nagyon félek a mellékhatásoktól (nem a hízástól). A mellékhatások jelentkezésének esélye és erőssége vajon a szedett mennyiségtől függhet-e?

#Parnassan, Olanzapin
jan. 4. 15:43
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Igen.
jan. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mindkét kérdésre igen?
jan. 4. 17:48
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Igen.
jan. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi!
jan. 4. 18:05
 5/8 anonim ***** válasza:
92%
Nekem 20 mg is kevés, nem hiszem, hogy ilyen kis mennyiség érne bármit is.
jan. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
92%
Engem 2,5 mg is kiüt, mindenkire másképp hat.
jan. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Megvolt az első nap, nagyon nehezen aludtam el, ugyanolyan szarul aludtam, mint nélküle, egyedül a hajnali pánik maradt el. Cserébe másnap Chemotoxos légy, 100-as vérnyomással. Hát, nem tudom, így nem lehet létezni.
jan. 6. 12:43
 8/8 anonim ***** válasza:
8%
Adj még egy pár napot magadnak, megszűnni vagy elmúlni fognak ezek a mellékhatások. Hozzá fog szokni a szervezeted.
jan. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!