Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan dolgozzam fel, hogy...

Hogyan dolgozzam fel, hogy sosem teljesülhetnek az álmaim?

Figyelt kérdés

Kénytelen vagyok szembenézni a ténnyel: sosem érhetem el az álmomat.


Pedig van egy álmom: szeretnék alfa chad lenni. Aki végigsétál az utcán, vigyorog egyet a lapátállával, és a csajoknak megroggyan a térdük. Aki tinderen csak annyit ír: "sex?" És máris levan szervezve a randi. Akinek a láttán a béta pasikák remegni kezdenek, mert a csajuk engem bámul, és elég egy füttyentés, hogy a nőci félrekettyintsen.


De nincsen szögletes állam és vastag csuklóm, nem vagyok 190 magas sem. Sose lehetek nőcsábító alfa chad...



jan. 4. 17:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Talán majd egy másik életben bratyesz.
jan. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%
Hm, tök jó, hogy itt a mentális egészség kategóriában van ez a kérdés. Abszolút itt a helye a tévképzetekkel és pszichés betegségekkel küzdőknek. És ezzel nem akarom megsérteni a többieket, de na.
jan. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
95%
Beteg vagy. Mindenek előtt ezt lásd be. Utána adok tanácsot. Stimm?
jan. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez megnyugtat, nem mindenkinek jönnek be a város "bikái" típus.
jan. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!