Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Dr. Joe Dispenza melyik...

Dr. Joe Dispenza melyik magyar nyelvű meditációját ajánlanátok egészség teremtéshez, betegség gyógyításhoz?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy volt olyan, aki a meditációk hatására elhagyta a kerekesszéket és újra tudott járni vagy végstádiumú rákból teljesen felépült és a daganat is eltünt.

jan. 6. 11:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
37%

Nem. Kizárt. El sem olvasom-beszédesebb a nyitó szöveg mindennél számomra. Köszönöm, de én a helyedben ebből nem kérnék. Tudod nem mindegy kitől fogadod el a gyógyulás lehetőségét, mert mig a látszattal szemben az egyik valósan rombol, a másiknak nincs szüksége látszatra, ahhoz, hogy maradéktalanul gyógyítson.


"meditációját" Semmit ne fogadj el amit így hirdetnek, és ezzel jellemeznek. És már kukázd amit akarna is mondani, mert kár és szemét.

jan. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%

Sátán mindig is tudott gyógyítani, csak annak mindig is ára volt, amit mindig el is vett, és ami alatt generációk nyögtek utána és a probléma hatványozottan megjelent később az utódokba.


Látod nem minden az amit tálcán kínálnak az embernek.

jan. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
59%

A meditáció hasznos, de azért nem csodaszer, hogy valaki végstádiumú rákból gyógyuljon ki, ennek hatására. Ha létezik is ilyen ember, hogy súlyos rákos és meditált majd meggyógyult az nem a meditáció hatása, hanem a kezeléseké és legfőképpen szerencse. Ugyanez a kerekesszék. Van aki tényleg felépült van aki nem.

Ez csak marketingszöveg amit olvashattál.

De lelkileg tényleg jó a meditáció szóval attól csinálhatod. Van valamilyen súlyos betegséged?

jan. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%

1+ Kérdező, a világon egyedüli az aki maradéktalanul gyógyít: Jézus földi segítsége jelenleg a Szent Lélek.


Tehát ha gyógyulni szeretnél olyan helyet keress, ahol ez a két személy megtalálható. Ahol a hívőknél jelek és csodák történnek és ahol a meditáció minden formáját megvetik, az hogy az ezotéria minden formáját is, és minden tálcán kínált "gyógyulását" is.

jan. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
Azok az orvosok, akik ezoteriában hisznek, azt is alkalmazzák( Akupunktura, biorezisztencia és hasonlók) és társaik. a végzettségük mellé-számomra nem orvosok, még akkor sem ha Summa cum Laude-vel végezték az orvosi egyetemet.
jan. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
5+ Minden orvosnak van születésétől kezdődően elhívása Istentől, csak van olyan aki más oldal miatt erről az útról le tér. Láthatóan orvos, ott van a Dr. a neve előtt, de valójában a másik oldalt szolgálja ki.
jan. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
49%

A meditációs és légzésgyakorlatok, a mindfulness és társaik tudományosan bizonyított jótékony hatásai NEM ÍGY működnek, hogy a béna feláll a rákos pedig meggyógyul.


Segítenek a stressz- és boldogsághormonok kiegyensúlyozásában, az ellazulásban stb., és ezen keresztül az általános mentális és testi egészség megőrzésében, támogatásában. Krónikus fájdalommal élőknek a mindfulness gyakorlatok sokat segítenek a fájdalom mindennapos "tűrésében", kezelésében.


De nem, ezektől nem gyógyul meg egy gerincsérült vagy egy rákos.

jan. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenki válaszát, szerencsére nem vagyok daganatos beteg.

Valójában mentálisan szeretnék helyrejönni. Sajnos a pszichológusok és pszichiáterek semmit nem tudtak segíteni, csak felesleges kiadás volt, ingyen meg bárkivel tudok beszélni.

Orvosokat se ajánljatok kérlek, mert pont miattuk kerültem ilyen állapotba.

Szóval valójában azt szeretném elérni, hogy "visszakapjam a régi életem", mert most sajnos úgy érzem, hogy túlélem és nem megélem a napokat, pedig régebben abszolút nem ilyen voltam, olyan mintha nem önmaggam lennék. Ezért gondoltam, hogy talán a meditáció helyee tudja állítani az egyensúlyomat testileg és lelkileg is.

jan. 6. 17:14
 9/15 anonim ***** válasza:

7-es vagyok: A mentális egyensúly elérésében és megtartásában segíthetnek, és segíthetnek csökkenteni a depressziót, a feszültséget, az agy túlpörgését stb., attól függően, mi a "mentális" problémád. De ha valami traumád van, pláne ha pszichiátriai problémád, ami elsősorban gyógyszeres kezelést (vagy azt is) igényelne, azt nem fogják csettintésre megszüntetni. És semmiképpen nem egy olyan kókler meditációit használnám, aki ilyet ígér, hogy majd ettől meggyógyul a rákos.


Attól függően, hogy mi (milyen jellegű) a problémád keress célzottan videókat YT-on pl., angol tudás persze előny.


Ugyanakkor ha tényleg valmai mentális bajod van akkor nagyon jó lenne ha találnál megfelelő pszichológust vagy pszichiátert (ez sem mindegy, hogy kire/mire lenne szükséged), mert értem én, hogy mentális problémák esetén még nehezebb megfelelő segítséget találni, de hosszú távon az fog segíteni.

jan. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

#7 Pszichológus nélkül múltak el a pánikrohamaim fél éven belül, szóval nem hinném, hogy ők jelentenék a megoldást.

Viszont egy pár napja láttam, hogy az Emotion Code (érzelmi kód) is hasznos segítseg lehet a benntragadt érzelmek oldására.

Vagy esetleg még a vágus ideg stimuláció is szóbajöhetne, ami meg a paraszimpatikus idegrendszert erősíti fel, ami a nyugalomért, az emésztésért és regenerációért felel.

Az a baj, hogy nem akarok egyszerre ennyi mindenbe belefogni, mert lehet egymás hatását blokkolják.

Ezért gondolkodtam inkább a meditáción, mert azt otthonról is lehet végezni.

jan. 6. 17:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!