Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Diazepam (Seduxen, Valium)...

Diazepam (Seduxen, Valium) meddig hat? Felezni lehet a tablettát? Tapasztalatokra lennék kíváncsi.

Figyelt kérdés
Alvászavarra írták ki a diazepamot (5 mg) viszont tartok a gyógyszerektő, pláne azoktól, amik kábítanak. A gyógyszer felezési ideje 20-100 óra amit ijesztőnek tartok. Tudom, hogy a gyógyszer nem hat eddig, de kíváncsi lennék kinek mik a tapasztalatai, hátha hamarabb rá tudom venni magam, hogy legalább kipróbáljam...

jan. 12. 15:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

10


A rivotril egy antiepileptikum. Ne lepjen meg a jovoben, de 8 mg meg a maximum adag/nap fele sem. 20mg/nap a maximum. Ez az en dozisom meg kicsi is. Doki irta fel egybol ennyivel (pszichiater). Nem szamitottam semmire, nem ereztem semmit amikor eloszor kezdtem. Szoszerint. Volt hogy egyik naprol a masikra letettem es megint semmi nem tortent. Fel evig abbahagytam minden benzodiazepinet is, mert antidepresszansokkal probalkoztunk. Egyik sem valt be. Maradtunk a 8mg rivotril, 2mg xanax es probara 200mg lamotrigine, fel eve megy, es talan most vagyok ugy mond 80%-ban tunetmentes. Eddig egy db. antipszichotikum, antidepresszans sem hatott. A xanax egyebkent idaig foldrajzilag sem jutott el, hogy antidepresszans szerepe is van a striatumban noveli a dopamine szintet. Eloszor szedtem akkor sem altatott be. Egyedul a Xanax, de 2 - 3 nap mulva mar az sem, 0.5mg.


A Frontinra nem tudom mennyire igaz, hiaba alprazolam, mas az eloallitas. Teszteld le ha akarod, vegyel egy valamilyen izu receptes gyogyszert majd kerj helyettesitot, valamennyire mas lesz az iz, az allag, valami. (Egyebkent a frontin egy "masolat" termek, un. "generikum", az eredeti, szabadalommal vedett termek a Xanax, abbol van Frontin, Helex, meg isten tudja mennyi fele "masolat", a Xanaxxal vegeztek a legtobb kiserletet emiatt is mert hamarabb kerult a piacra is es az eredeti).

jan. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Hajnal fél egykor vettem be 25 mg ot.

Még csak nem is aludtam.

És ez a doboz már meg van vagy 2 hónapja.

ápr. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!