Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Trash celebek, internetes...

Trash celebek, internetes trollkodás, közben magány és szorongás. Érdemes ebből kilábalni?

Figyelt kérdés

Én egy heteroszexuális 19 éves pasi vagyok (ezt fontos leszögezni, mert már megkaptam hogy meleg vagyok). A helyzet az-az, hogy nagyon szeretem Private Sabinát, szoszerint megszállótja vagyok, és egyéb trash celebeket is szeretek nézni. Probléma ott kezdődik, hogy egésznap velük trollkodok manapság, ez jelent nekem örömöt. Szerintem a trollkodással amíg nem törvénysértő nincs baj, sok olyan társaságban voltam akik cyberbünőző voltak, hála istennek ebből már kiszakadtam, de imádok róluk videókat csinálni, és nevetni rajtuk.

Azt tudni kell rólam, hogy egy magányos srác vagyok, nincs senkim, egy hónapja már nem nagyon van öngyilkos gondolatom, inkább csak az elkeseredettség, utcára nem igen merek kimenni, csak este, meg igazából fel is adtam az emberekkel való kontaktust. Vizsgaidőszak van, így februárig van időm összeszedni magam, de annyira félek az emberektől, mint kb 2-3 éve, rengeteg önértékelési zavarom van, amennyire bevoltam vadulva pár hónapja például, annyira lettem félénk. Ez nekem jó valahol, mert már nagyjából önmagam vagyok, de valahol nem, mert full magányos vagyok. Sajnos szoktam szoszerint elsirni magam a villamoson, Dunánál, ahol szoktam este kimenni, zenét hallgatni, mert annyira bevagyok borulva, de mégegyszer hangsúlyozom már nem akarom magam kinyírni. Mostanság egy olyan jelenség is megfigyelhető, bár ez régebben is megvolt, hogy nem tudok egyhelyben maradni, pl zene hallgatás közben muszáj állnom, vagy sétálnom, egy villamosmegállóban nem tudok várni, ha utazok akkor mindig rázkodok a járművel..

Nem tudom ebből hogy lábaljak fel, igazából sok csalódás ért az utóbbi egy hónapban, már nem is utálok senkit, kedves vagyok mindenkivel aki keres, legyen az volt középiskolás osztálytárs, aki bullyzott, csak olyan szürreális az egész. Az elmúlt félévben a családi bajokat kell(ett) feldolgoznom, anyám mentális dolgaival, amik teljesen kihoztak a sodromból. Mondhatni már oké vagyok, de egésznapom abból áll, hogy trash celebekkel trollkodom (nem sértegettem őket) kamu tiktokokat csinálok, ezek mellett este zenéket és videókat szerkesztek tiktokra, amelyek viszont elég sikeresek, így ez picit felvídit, mert azt látom, hogy egy nap egy videón 500 likeot kapok, és olyanokat írnak privátba hogy ezzel pénzt is kereshetnék, művész stb. Azt kifelejtettem a kérdésből, hogy amikor emberek között vagyok este igazából akkor szoktam zokogni mert full magányos vagyok meg mostanság reggel 5ig fennvagyok, és kattog az agyam az egészen. Borzalmasan szomorú.


Bocsánat hogy ilyen lagymatag az egész kérdésem.



jan. 13. 13:24
 1/7 A kérdező kommentje:

Vasútas szeretnék lenni, nyilván mozdonyvezetőnek nagyon nagy mentális stabilitás szükséges, hiszen mások élete múlik a kezén, én amúgy ebbe elég felelősségteljes vagyok, de sajnos amíg nem "gyógyulok" meg teljesen addig ez esélytelen. Azt hozzáteszem, hogy úton vagyok effelé, sőt, nagyon szépen haladok, például újra megint nyugodt vagyok valahol, nem vagyok annyira idegbeteg, de B terv egy gépészmérnöki diploma megszerzése, és Gysev / Máv / Stadler vonalon elhelyezkedni ezzel. Ahhoz képest, hogy milyen sz*r életem volt, 0 tanulással letettem egy 67% emelt fizikát, többi 80%, egyetemen se tanultam kb semmit, csak figyeltem, nyilván matekot gyakoroltam, 2 tárgyat buktam el, de többi 2-es / 3-as osztályzattal meglett.

Annyi még, hogy videóim miatt rengeteg MÁVos dolgozó követ, és tőlük is bátorítást kapok, hogy menni fog. Tehát van ami kihúz ideig-óráig, egy hobbi, viszont ez viszonylagos, ettől függetlenül ugyanúgy magányos vagyok, és elkeseredett, és azt a szintet, amit felépítettem 2 év alatt, hogy megmerek szólítani valakit az utcán, az el.. Voltak barátaim, de mind magamra hagyott, az egyiknél nem voltam hibás mert saját neméhez vonzódik, és megunta, másiknál meg pont a legrosszabb időszakomban ismertem meg, és a legrosszabb arcomat vagyis a vitásabb instabilabb énemet ismerte meg, így ignorál sajnos, ami ugyanúgy rosszul esik, sokszor gondolkodom azon, hogyha visszamennék az időbe min javítanék, hogy meglegyenek nekem.. még a meleg srác is, mert ott én ghostingoltam sokszor, őszintét megvallva.

jan. 13. 13:33
 2/7 A kérdező kommentje:
Maga a Trash celebet azért említettem meg, nem reklámozni akarom, de elég rákeresni, vagy ismerni picit, látja milyen tartalmat gyárt, így világosabb kin nevetek, vagy kit sztárokok magamban. Ezzel semmi baj nincs, régen is megvolt, de napi 1-2 óra helyett napi 8-9 órán át Szabinát, Kaffka Mercit, Sodit nézek..
jan. 13. 13:51
 3/7 anonim ***** válasza:
Érdemes. De azért nem fogod megérteni, mert nem akarod. Nem vagy még eléggé motivált, hogy jól legyél.
jan. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nyilván nem várhatom el senkitől, de amíg nincs egy barátom, vagy valaki aki szóba elegyeledne velem kicsit, aki meg is ért, addig szerintem félni is fogok. Az biztos, hogy konkrétan az ellentéte vagyok annak, ami voltam az utóbbi időszakban, szerintem ez ígyis fog maradni, de ez az elkeseredettség, beteges bezárkozottság se jó. Őszintén inkább legyek ez, mint tomboljak a depressziótól, öngyilkosságtól, és áradjon belőlem az indulatos harag. Én már nem tudok azzal sem azonosulni.
jan. 13. 14:27
 5/7 A kérdező kommentje:
Tudom, ha magamon nem segítek, nem fog senki sem, de annyira el lettem izolálva, magam által el lettem nyomva, hogy igen... De valahol mégegyszer mondom, jó ez, ez a lelki béke, nem vagyok egy balhés típus, és így legalább hűséges vagyok az értékeimhez. Sajnos neten elég durva barátságok is voltak, ahol visszaéltek a bizalmammal, bevontak vitákba, egyéb szép dolgokba, ezekből végleg kiszakadtam végre. Jobb is így a lelkemnek, csak a baj az, hogy amikor volt egy nagyon jó barátom, nem akkor voltam ilyent. Most értem meg valahol a barátságra de már annyira kudarc élt hogy mindentől is félek:D :(
jan. 13. 14:30
 6/7 anonim ***** válasza:
A trash celebek cikizése nem éppen a legjobb út, amin ellehet indulni az életben. Láttam már embereket, akik hasonlóan csinálták ezeket a dolgokat és sokszor bár nem pont úgy, de ők is trash celebek lettek csak celebség nélkül. Szerintem óvatosan ezzel. Amit az ember sokáig néz még akkor is ha kineveti előbb utóbb részévé válik.
jan. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia. "ha magamon nem segítek, nem fog senki sem". Tévedsz. Van örök JÓság, SZERETET, SZÉPSÉG, IGAZSÁG, stb. Ő akar neked segíteni. A gyereke vagyok. Érdekel a segítsége? Jelezd, válaszolok.
jan. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!