Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez is klausztrofóbia?

Ez is klausztrofóbia?

Figyelt kérdés

A liftektől autóktól stb úgy nem félek. Viszont, ha becsavar párom a takaróba játékból sírok, félelem van rajtam, hányingerem van, reszketek, izzadok, fulladok, nehézség érzetem van. Ha túl zsúfolt helyen vagyok és még ott is közel van hozzám valaki és nem tudok mozogni akkor is ugyan azt érzem amit az előbb is írtam.

Ritkán strandon a csúszdán is érzem ezt, főleg ha lassabban áramlik a víz, nem olyan ütemmel csúszok és sok a zárt rész.

Mert elméletileg ez nem konkrét tünete... Evvel orvoshoz is érdemes fordulni? Ezt lehet oldani? Vagy egyszerűen kerüljem az ilyen szituációkat?

19l


jan. 14. 22:39
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az lesz, egyénenként változó. Hát ha ilyen esetekben jelenik csak meg akkor érdemes őket kerülni, egyebekben nem kell vele foglalkozni.
jan. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!