Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » HHC-től pánikroham/derealizati...

HHC-től pánikroham/derealization? SOS

Figyelt kérdés
Pár napja HHCt szívtam életemben először, majd pánik rohamom lett (ez az első). Halál félelem tört rám, le irhatatlan érzés, a szívem ezerrel dobogott és a mellkasomon nyomást éreztem, remegtem, a HHC effekt hozzá tett, minden pillanat ismétlődőt, és semmi nem érződött valósnak, úgy éreztem magam mint egy szimulácioban és csak ki akartam jutni,elején azt hittem megszált egy démon aki le akar nyomni.. Barátom azt mondta elvörösödtem, majd elkezdtem sírni és ordibalni, majd fel keltem elkezdtem locsolni az arcom vízzel. Majd próbáltam lenyugodni, 15-20 percig tartott, majd pár óra múlva a HHC effekt is elmúlt, és el aludtam. Az a baj hogy azóta derealizationom van (minden olyan mintha nem lenne valós, álomszerű, vagy hogy nem én lennék a testemben, pl úgy érzem hogy egy tvrol nézek mindent és én nem tartozok ide) és az a kérdésem hogy ez mikor fog elmulni vagy hogyan tudok megszabadulni tőle minél hamarabb, hogy megint normálisnak érezek mindent..? Mert pár napja tart és félek egy jó darabig nem fog elmulni.., illetve számíthatók még pánik rohamra a jövőben? Vagy csak akkor ha megint ilyeneket használok? Úgy tudom ez csak előidézte és nem okozta, szóval úgy is lett volna pánik rohamom előbb utóbb csak pl akkor nem lett volna ilyen durva..

jan. 15. 17:12
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
Ezért nem szabad ilyeneket fogyasztani
jan. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Tart ameddig tart. Sosem lehet ezt előre megmondani meddig fog. Még doki sem tudja megmondani.

Ezért nem kéne mindenféle pszichotróp cuccot fogyasztani, de úgy is csak egy pofáraesés után jön erre rá az ember.

jan. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen tudom, csak amikor be vettem nem gondoltam volna rá hogy ilyen szar élmény lesz nekem.. i mean baratomnak tök jó volt és azt hittem nekem is az lesz..de már tudom hogy nem, így nem is fogok soha többet ilyeneket fogyasztani
jan. 16. 18:44
 4/9 anonim ***** válasza:
32%
ha már szívni akarsz,zöldet szívj,ne ilyen herbálokat.
jan. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Pszichotróp cuccok közül csak azt szabad szedni, amit pszichiáter ad. Persze fun dolog tud lenni a zöld, a gomba, az lsd, az akármi, de ha nem akarsz kitolni az idegrendszereddel, akkor nem érdemes ezekkel terhelni azt.
jan. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
33%
azért érezted ezt,mert szintetikus anyagot szívtál. semmi köze a fűhöz.
jan. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
83%
Teljesen mindegy ha füvet szívott volna is bepánikolhat és attól is meg lehet kattanni
jan. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
a pánikbetegség nem őrület,hanem szorongásos zavar
jan. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
80%
túladagolás
jan. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!