Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Sok gondolatom támad mióta...

Sok gondolatom támad mióta egyedül élek. Ez mennyire normális jelenség?

Figyelt kérdés

Üdv.


Most életemben először élek egyedül jó pár hónapja, eddig mindig volt mellettem család vagy barátnő. 32 éves vagyok. Azt vettem észre magamon, szinte egyik napról a másikra, hogy nagyon sok gondolatom támad. Ezek nem nyomasztóak vagy negatívak, egyszerűen csak vannak, jönnek-mennek. Ez előtt azt hiszem nem voltam ilyen beállítottságú. Néha már kicsit zavaró.

Nem tudom mások hogy vannak ezzel. Ez betudható az egyedül élésnek? Koncentrálni tudok, bár néha akkor is bekúszik 1-1 gondolat ami eltereli pici időre a figyelmem. Hozzáteszem eléggé elkezdtem magamra figyelni. A viselkedésemre, szokásaimra, meg úgy általában ki vagyok én, mintha egyre öntudatosabb lennék. Köszönöm ha leírod ami eszedbe jut ezzel kapcsolatban. :)


jan. 15. 18:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet hogy önismeretbe kezdtél. Ez hogy figyeled a gondoltaid már eleve egy meditáció. És hát minél jobban figyeled alkalmanként annál jobban látod is. Szóval simán lehet eddig is volt ugyanígy egy csomó gondolatod, csak nem vetted őket észre. Most hogy elkezdted figyelni, elengedni őket, láthatóbbá vált hogy mi a helyzet. Persze ez csak tipp, de akár valami ilyesmi is lehet.
jan. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!