Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi ennek a jelenségnek a neve...

Mi ennek a jelenségnek a neve és mitől van?

Figyelt kérdés
Megfigyeltem azt,hogy ha tudom,hogy másnap valami nem a szokásos rend szerint fog zajlani, akkor nem tudok aludni. Pl most is tökre megszoktam,hogy a hosszú hétvégén itthon voltam, és ma vissza kell mennem az egyetemre, ezért nem tudtam aludni. Bármi, ami nem a megszokott lesz masnap (pl más emberekkel leszek körülvéve, valamit el kell intézni, ahová nem szoktam menni), annyira rástresszelek. De nővéremmel is ugyanez van egyébként, csak nála ez hasmenés formájában jön ki. Mesélte,hogy múltkor szóltak neki,hogy nem a megszokott helyre kell mennie dolgozni reggel, és emiatt egész este ment a hasa.

2023. okt. 24. 08:05
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem irányításmánia. Azzal érzitek irányításban magatokat, ha tudjátok, hogy pontosan mi fog történni másnap, amikor ez nem elég kiszámítható, akkor meg rástresszeltek. Másban is ki szokott jönni?
2023. okt. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!