Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Depresszión tudnak segíteni...

Depresszión tudnak segíteni vagy csak elnyújtják a szenvedést míg az illető öngyilkos nem lesz?

Figyelt kérdés

jan. 16. 19:40
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Akkor bízzuk a logikára. Egy papír, egy ceruza: pro és kontra. Iyen egyszerű.
jan. 16. 21:41
 12/14 anonim ***** válasza:
62%

A második

A depresszió alkati kérdés plusz még melle jönnek a traumák

jan. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
64%
En csak magambol tudok kiindulni. Legelso kiserletem 16-ban volt. Utana valahogy osszeraktam magam meg a bogyok stb. Evekig dolgoztam nem csinaltam semmit azon kivul hogy neha pialgattam meg cigiztem. De a mindennapos szorongas,panikbetegseg,panikroham mikor ramjott es az a szar erzes ami belulrol rohasztott kinyirt. Ra 5 evre hullareszegen probaltam akkor mashogy sikerult volna csak a szervezetem nem.adta fel oke legyen. Leszoktam a piarol addiktologia mittudomen milyen terapiak szakpszichologus dilidoki surun jartam bogyokat is szedtem szedem a mai napig oke jo. Ez volt durvan 2,5 éve. Volt egy év mikor leszoktam magamtol a cigarettarol kv rol. Mar semmi karosat nem csinaltam. Mivel olyan munkat csinalok amit utalok de nincs jobb tekintve a mentals szarjaimat orulok hogy itt elvagyok es nem cseszetetnek. Parkapcsolat probaltam de a depis allapotok miatt meg a suru szarullet meg a panik ez az ugye testi tuneteket mindent csinal. Ja meg bogyokon elek. Es ez megolte a kapcsolatomat oke ez van. Utana mar csak azon kattogok meddig birom meddig es miert. Voltam dokinal megemelte plafonig az antidepit. Ennyi volt. Par honapja kattogok hogy pusztitsam el magam nyilvan "drasztikus" dolgot kell majd ami remelem tuti lesz. Mindennap ez van bennem.se enni se aludni joforman nem tudok. Elvileg bipolaris affektiv zavarom is van en ebbol a szimpla depit erzem magamon. Egyszeruen mar gyulolom a letezest mimdent az egesz eletet. Elegem van az emberekbol a kicseszett feherkopenyesekbol a bogyokbol mindenbol rohadtul elegem van. Szoval a vesztem ugy is öngy.lesz ,mert ezt a szart nem csinalom 20 30 40 evig az biztos ha a jo isten jonne terdelve akkor se vagy ha odadnak az 5os lottot akkor se ez egy borzalom ez az elet nekem. 28f.
jan. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
2
jan. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!