Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normális ha ezen szoktam...

Normális ha ezen szoktam agyalni és erre vágyom?

Figyelt kérdés
Hogy egyszer csak egy váratlan pillanatban eljojjon a szabadulás ideje. Hogy hirtelen nagyon rosszul érzem magam, fáj a mellkasom, homályosan látok stb, és akkor elvonulok egy helyre ahol senki sincs, hogy ne tudjanak megmenteni. Mert realizalom, hogy eljott az időm, a szenvedesem vegetert és végre tavozhatok.

jan. 16. 21:33
 1/9 anonim ***** válasza:
32%
Ez valami pánik roham nálad?
jan. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem panikroham, nem is volt még ilyen, csak így képzelem el a szivrohamot, és erről abrandozok hogy ez majd bekovetkezik
jan. 16. 21:38
 3/9 anonim ***** válasza:
Meg akarsz halni?
jan. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen
jan. 16. 21:43
 5/9 anonim ***** válasza:

“Nincs erős kávé, csak gyenge ember”

Akármilyen nehéz időszakon mész keresztül, vége lesz.

Remélhetőleg nem az életednek, hanem a rossznak.

Valószínűleg már belefáradtál ebbe az egészbe de valamit tudnod kell.

A létezésünk nem merül ki ebben az életben, ebben a világban.

Ha te most fel adod, a következő életedben nagyon meg fogod szívni.

Ez nevezik karmának.

Lehet most bolondnak tartassz, de remélem egyszer minden ember eljut arra a pontra, hogy felfogja azt hogy ebben az életben a maximumot kell kihoznunk.

Nem tudom hány éves vagy, de akármennyire rossz most, vége fog szakadni.

Meg kell találnod a lelki békédet, nem keserethetsz el annyira hogy megélegedj egy szívrohammal.

Feladatod van, és akármennyire porszemnek tűnsz magad számára a rengeteg ember között, meg kell találnod a harmóniát MAGADDAL.

jan. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nemhiszem hogy ennek vége lesz egyszer évek óta tart a boldogtalanságom.

Hiszek a tulvilagban, menny pokol.

Szerinted akkoris a pokolba kerulok, ha nem öngyilkos leszek, hanem csak tettem érte hogy bajom legyen?

jan. 16. 21:52
 7/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
A macskák ilyenek.
jan. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

5-ös válaszoló vagyok.

Én nem hiszem a mennyországban sem a pokolban.

Abban hiszek hogy ez az élet formálja a következőt.

Ha véget vetsz az életednek örök sötétség vár rád.

Ha meghalsz, természetes úton, vagy akár balesetben, lezáratlan ügyeid maradnak, be nem teljesített célok, illetve leckék amiket vagy te adsz másoknak vagy ők neked.

Mivel ez megszűnik ezért a következő életedben ugyanazok a hibák, karmák fognak jönni amik ebben az életben, de ezt mind akkor ha meghalsz.

Ééés…ha te vetsz véget az életednek akkor onnan már nincs vissza út.

Ha te a pokolban hiszel akkor igen valószínűleg oda fogsz kerülni.

Írj rám privátban hátha tudok segíteni egy kis irányt mutatni.

jan. 17. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

szia

en is hasonlo cipoben jartam egy 2 eve. meg akartam halni, de en feltem a halaltol. mai napig nem tudom es nem is akarom felfogni a halal gondolatat.

nem, nem normalis az hogy ezen agyalsz. gondolni lehet ra, pl ha meghal valaki a kozeledben es eszedbe jut hogy hopp en is lehetnek a kovetkezo.

a halal akarata semmikeppen sem jo. ha hivo vagy, akkor ha jol tudom pokolra jutsz Isten akarata szerint, mivel gyilkossagot kovetsz el ongyilkossag soran.

en, mivel nem vagyok hivo, nem vagyok otthon ebben. szerintem meg lehet talalni az eletben a szepseget, csak keresni kell. ha ma megolod magad, holnap lehet talaltal volna valami jot vagy szepet, akar egy baratot, akar beszelgettel volna egy jot valakivel.

ne add fel.

márc. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!