Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Furcsa dolgokat csinálok...

Furcsa dolgokat csinálok miközben alszok, felállok az ágyra , négykézlábra “ugrok”, felülök, kiabálok. Ez normális szerintetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok, mióta a barátnőmmel élek többször is mondta, hogy az éjszaka közepén felállok az ágyra, vagy felugrok , esetleg kiabálok, vagy esetleg álmomban kezdtem el szexuális aktust kezdeményezni. Ezekre nem szoktam emlékezni. Normális pszichével rendelkezem, a 8 óra alvás általában mindig megvan, füldugóval alszok. 26 éves vagyok.

Szerintetek ez normális , vagy forduljak szakemberhez ?

Köszi a válaszokat.



jan. 17. 21:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van ilyesmi néha...mondjuk felébredek többnyire...Ez az alvajárás kezdetleges formája, talán valamiféle alvásparalízis. Pszichiáter vagy neurológus területe. Én szorongásoldót kaptam rá. Elmehetsz alváslaborba is.
jan. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
80%
Szerintem látod, hogy ez nem normális :D
jan. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Lehet a füldugó bezavar az alvásban.
jan. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ugyan én alvás közben betonozni szoktam. Teljesen normális
jan. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Én általában megcsinálom a mosást, ebédet megfőzöm másnapra, esetleg összepakolok ha nagy rumli van. Bár sötétben ez ugye annyira nem látszik://

Te is csinalhatnál valami hasznosabbat, ugrándozás helyett:D

jan. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Ne szídd le! Igenis jó, ha ugrál, mert ha tranbulin verseny lesz a nyáron, esélyes lesz. Ne add fel álmaid!
jan. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Ugrálj kérdező, ugrálj!
jan. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

😂😂😂 mik ezek a kommentek gyerekek

Meg a kollegiumban kezdtem el fuldugoval aludni.

Tegnap anelkul aludtam , sokkal kipihentebben keltem , es nem csinaltam furcsasagokat. Tovabb folytatom a tesztet✌🏻

jan. 18. 08:35
 9/13 anonim ***** válasza:
a pszichológiának van ilyen alváskutatás része, van ilyen alvásközpont is, ott kéne érdeklődnöd
jan. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"José pincér aludt. Aludt, miközben egy pillanatra megállt a levessel, aludt, amíg a szakács tálcára tette a húst, és aludt, amikor egy svéd magántanár ölébe kitálalta.


Az ordításra felriadt.


Hutchins, a fűtő is aludt. Aludt, amíg a szén begurult a kazánba, aludt, miközben felemelte a lapátot, és aludt, midőn leejtette a főgépész lábára.


Az ordításra felriadt.


Az első tiszt közölte a kapitánnyal, hogy José, a pincér állandó aluszékonysága súlyosbodott.


A gépész közölte a kapitánnyal, hogy Hutchins, az amerikai fűtő már csak percekre ébred fel, ha éppen ver valakit."

jan. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!