Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem tudom milyen szakma,...

Nem tudom milyen szakma, életcél illik hozzám. Mit javasolnál? Pszichológusra nincs pénzem.

Figyelt kérdés

jan. 19. 21:28
 1/6 A kérdező kommentje:

Egy házasságban élek 4 éve, de nem érzem jól magam. Teljesen eladósodtam, elköltözni se tudnék. Nincsenek rokonaim.

A munkahelyemen nem érzem jól magam, nem jó a csapat, a férjem engem hibáztat hogy biztos velem van a baj és hogy mindig panaszkodom.

jan. 19. 21:31
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem okoz semmi örömöt. Nincs cél. A férjemmel semmit se lehet kezdeni. Minden nap ugyanolyan. Nem megyünk sehova, nincs közös projekt. Hiába mondom el neki, még engem hibáztat, hogy velem nem lehet, mert fáradt vagyok mindig
jan. 19. 21:34
 3/6 A kérdező kommentje:

Hobbim sincs, a munkámat utálom. Diplomával egy idióta irodista munkát csinálok, ami gyakorlatilag semmit nem ér. Panaszkodni srnkinek srm panaszkodhatok..


Annyiszor érzem azt, hogy dr jó lenne, ha többet nem kelnék fel.

jan. 19. 21:36
 4/6 anonim ***** válasza:
88%

Valami csak érdekel. Ha lenne előtted néhány füzet, mit vennél fel szívesen a fodrásznál várva?

Amiben irodalmat elemeznek? Ami a növények metszéséről szól? Pszichológiai betegségek? Ami a megfelelő rétegrendet taglalja aljzatbetonozásnál?


Valami csak van ami megfog. Másrészt munka után is lehet okj-ra járni, vagy péntekenként egyetemre, tanulmányi szerződést is lehet írni, felmondani is lehet, másik helyekre jelentkezni is lehet.


"idióta irodista munkát csinálok, ami gyakorlatilag semmit nem ér."

Minden munka ér valamit, nem jobb egy unalmas laza munkát csinálni, mint gyárban állni 12 órát?


"Panaszkodni srnkinek srm panaszkodhatok.."

Miért, a panaszkodástól jobb lesz? :D Ideje lenne magadban keresni a megoldást, ha 4 éve házas vagy már legalább 22-nek kell lenned, kezdj magaddal valamit a panaszkodás helyett.

jan. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem tudom megmondani hogy mit tegyél. Csak azt tudom leirni, hogy én mit tennék.

1. Tudnám, hogy a férjemre nem számithatnák. Szóval nem is remelnék töle semmit.

2. Keresnék egy foglalkozást, pl egy kézmüvesklubbot ami nem kerül pénzbe. Nem tudom hol élsz, vidéken sok ilyen lehetöség van és ingyen. Vagy elmennék a városházára/ polgarmesteri hivatalba és önkéntesnek jelentkeznék valami melóra (emberek közé) ami nincs idöhöz kötve. Vagy jelentkezhetsz öregotthonba. Sok idös ember egyedül érzi magát és szivesen beszélgetne. Ezeken a

helyeken nagyon nagy megbecsükést kapnál. Máltai szeretszolgálat, stb

Ott ahol önkéntesek dolgoznak, nagyon jó a légkör. Itt a segitség kölcsönös. Te segitesz nekik, de valójában ök segitenek neked.

Én ezt tenném, de ez csak a saját nézetem.

jan. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én örülnek ilyen munkának, csak kevés benne a tapasztalatom, és kommunikatív sem vagyok. Így nem tudok elhelyezkedni.


Ha szeretnél segíthetnél nekem gyakorló feladatokkal :) online formában.

jan. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!