Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem motivál semmi az élethez,...

Nem motivál semmi az élethez, mit tegyek? Hagyjak hátra mindent?

Figyelt kérdés

Gimnázium második éve. Jelenleg semmi sem motivál. Kezdjük ag osztályközösséggel. Én vagyok az a gyerek, akit menő utálni. Utolsónak választanak a kidobósban, folyton baszogatnak. Van egy viszonylag jobb barátnőm, meg egy ingázóbb csaj, aztán ennyi, egyébként is teli van az osztály toxic emberekkel, a szekálásomon kívül is. A tananyag nem érdekel, voltak hobbijaim, de már nem szeretem őket csinálni, eddig olvastam, már ahhoz sincs kedvem, sportolok, de már az sem érdekel. Régebben orvos akartam lenni, mindent megtettem, kitűnő voltam, szerettek a tanárok és az osztálytársaim is. Most a gimiben ez abszolút nem így van, 4-3 vagyok, az a kevés is amit tanulok teljesen lefáraszt, utálom az egészet, a tanárokat is, mindent! Két éve szertralint szedek stresszre, nem tudok már egy ideje rendesen aludni, meg ha a suliba bemegyek rögtön elkap a gyomorgörcs. Ha az utcán körülnézek érzem hogy az összes ember utál, és könnyítenék ha nem lennék ott. A suliban is ezt érzem, a családban is, meg úgy amúgy, hogy az is utál aki nem ismer. Sokszor gondolkoztam hogy a vonat elé fekszek vagy beveszek egy nagy mennyiséget a gyógyszerből. Bárkinek bármi ötlete?


16L



jan. 29. 20:01
 1/3 anonim ***** válasza:
pszichológus mindenképp
jan. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pszichiátert keress magadnak mielőbb, mert nagy szükséged van rá. Nagyon sok ember súlyos beteg és örülne, ha lenne esélye élni és változtatni, te meg hagyod hogy a csúfolás meg a bántás lerántson? Keress magadnak egy szakembert, mielőbb. Nem fog megoldódni a gondod, ha vonat elé fekszel vagy begyógyszerezed magad. 16 éves vagy basszus nem 86 hogy a halálon gondolj...
jan. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igazuk van az előttem szóló embereknek.Inkàbb előzd meg ezt az érzést, hogy ne legyen súlyosabb mentális betegséged!Hidd el, hogy jobb ha gyógyszer nélkül kezeled ezt a màr kialakulóban létező problémàt mert ha halogatod csak sokkal rosszabb lesz.Nàlam is korán kezdődött kb 12 éves voltam,most 36 vagyok.Akkoriban nem foglalkoztam vele mert a cigi pia segítségével elnyomtam (igen tudom hogy koràn kezdtem) és nem is beszéltem róla senkinek, szüleimnek meg pláne nem.Mindegy is. Nem akarom leírni az élettörténetemet.Első körben tényleg kezdj egy pszichológussal aztán majd az meglàtja, hogy szükséges - e bevonni még màs szakembereket.Nem létezik olyan gyógyszer amitől kidőlsz végleg.
jan. 30. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!