Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichoterapeuta, pszichológus...

Pszichoterapeuta, pszichológus Székesfehérváron?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Esetleg tudna nekem valaki segíteni?

Tegnap voltam az új pszichiáteremnél, mert sajnos az előzőnél azt éreztem, hogy nem haladok sehova, pedig 2 évet jártam hozzá.

Az új pszichiáterem közölte velem, hogy nekem szükségem lenne egy pszichológusra, akivel elkezdhetnék egy pszichoterápiát, amelyet ő nem tud megcsinálni, hiszen nem pszichológus vagy pszichoterapeuta. A tegnapi nap kivételével én eddig a székesfehérvári Szent György Kórház gyermekpszichiátria részére jártam. Tegnap egy magán pszichiáterhez mentem, viszont 1 órára van tőlem tömegközlekedéssel, iskolából meg minden nap 4-re érek haza. Tudom, havonta egy alkalommal elmenni hozzá nem sok idő, de csak fél órára találkozni este, és csak annyit megbeszélni, hogy jó a gyógyszerem vagy sem... Én ennek sajnos nem sok értelmét látom. Az a gond, hogy egy pszichoterápia hosszabb folyamat, és a pszichiáterem szerint egy héten legalább egyszer kellene mennem, de ez iskola miatt teljesen lehetetlen, hiszen Székesfehérvárra mindig csak este érnék be, és szinte minden egyes nap tanulnom kell másnapra, főleg, hogy most van az utolsó évem középiskolában. A gyógyszereim miatt muszáj pszichiáterhez járnom, de én nagyon meg akarok gyógyulni, ezért lenne jó egy pszichológussal vagy pszichoterapeutával beszélni.

Tudtok olyan embert ajánlani, aki pszichiáter is és pszichológus vagy pszichoterapeuta? A lényeg, hogy vele is lehessen pszichoterápiába vágni. Esetleg Székesfehérváron a felnőtt részen van egy ilyen orvos? Próbáltam utánanézni, de nem sok mindent találtam. (18/L)


Előre is köszönöm, és bocsánat a sok szóismétlésért!


jan. 30. 19:07
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!