Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mikor leszek már jobban?

Mikor leszek már jobban?

Figyelt kérdés
Sokféleképpen variálták már a gyógyszereim, kórházba is bementem, de még mindig az van ha belépek egy zárt térbe vagy pl fodrászhoz elkap a pánik aztán híg széklettel szaladgálhatok a wc-re. Nagyon kellemetlen és nem látom a végét. 32 vagyok még csak, meddig kell ezzel együtt élni?
jan. 31. 15:13
 1/7 anonim ***** válasza:

32 csak...


En 22 evesen mar szedtem kb. 3 +2(alkalmi) gyogyszert.

jan. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De ez egy kínszenvedés látom az emberek milyen vidáman nevetgélve plázáznak. Állitgatják a gyógyszereim, elvették az antidepresszánst és reagilát adtak helyette meg Convulexet. Nagyon félek.
jan. 31. 15:34
 3/7 anonim ***** válasza:
Hat mit mondjak, mentalis betegseg ilyen. Erre szokta a jo nep mondani, hogy "lusta, semmirekello, munkakerulo, hazudozo" meg egyeb szep tulajdonsagokat kiemelo szavak. Egy ember nem tudott velem sem oszinten empatikus lenni ebben, dilibogyo vagyok meg elmebeteg. Ez vagyok en a szemukben. Mitol felsz ennyire?
jan. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hogy hasmenésem lesz, mások előtt, nyilvánosan
jan. 31. 16:17
 5/7 A kérdező kommentje:

Pánik tör rám

És fogalmam sincs, mit tehetnék ellene

jan. 31. 16:18
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezt már kitárgyaltuk, nem jutsz semmivel előrébb, ha minden áldott nap beszámolsz itt az aktuális állapotodról.
jan. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem is fosos szorongasom volt. Reggel 4x fostam, suliban 1x azt is nagyon kellett, volt hogy befostam igen de csak egy kicsit, aztan otthon mar nem. Pszichiater kiprobalt egy gyogyszert, azt mondta ettol lenyugszom, egy ilyen 30db-os xanaxot irt fel 0.5mg-al, azt mondta szedjem 2 hetig es utana menjek vissza, hat oszinten pontozzatok le mert tudom a xanax a satan, de nem fostam tobbet. Rendes szekletem volt, es nem szorongtam.


Aztan lealltunk vele, majd 4 ev utan visszatertunk, mert semmi mas antidepresszans nem hatott csak az. Azt mondta, hogy nyugaton antidepresszans melle is szoktak irni vagy siman onmagaban. Megneztem hogy ez most igaz-e, es valoban pl amitryptilinnel sokkal hatasosabb meg egyedul is, pedig az amitryptiline egy triciklikus antidepresszans.


Na mindegy, szedem azt is meg rivotril es lamotrigine mert azt mondta, hogy a lamotrigine is valamelyest ugy mukodik mint a xanax, de mas mechanizmussal. Maganban voltam, aki kulfoldon is volt orvos, nyugaton. veletlen talaltam ra, nem is kert brutal osszeget csak megneztem a leirasat es kint tartott eloadasokat meg ilyenek a pszichoterapiarol, pszichiatriarol meg ilyenekrol.

jan. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!