Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ilyennek kell lennie a pszicho...

Ilyennek kell lennie a pszichológusnál?666

Figyelt kérdés

Járok egy ideje pszichológushoz igazából tök aranyos meg minden, de sokszor azt érzem lehúz csak nem tudom, hogy ez így rendben van vagy sem, mármint hogy motiválni akar-e így.


Múltkori foglalkozás amúgy tök jó volt, szoktam szeretni, de a végét azzal zártuk és ez már többszöri eset, hogy feltesz kérdéseket de így sajnálkozó fejjel ami alapból rosszul esik, hogy milyen ember akarok lenni?

Rossz anya akarok lenni a későbbiekben? Rossz apát akarok választani a gyerekeimnek? (Úgy hogy amúgy van párom akit szeretek)


És nem értem miért lennék majd rossz anya vagy ilyesmik.


(Akit jobban érdekel privátban beszélgetünk)


Még mindig így a jövőmről beszél negatívan kérdőjelesen.


És nekem nem áll össze, hogy miért lenne minden szar körülöttem a jövőben.


Ez motiválás akar lenni vagy valami nem stimmel?


jan. 31. 20:02
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Kérdezz vissza, ha nem világos, amit mond vagy kérdez!
jan. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
12%
Miért akarod érteni? Ha pszichomókushoz kell járnod, az azt jelenti, hogy még saját magadat, a saját életetdet sem érted, hanem másra szorulsz ebben. Akkor ha van melletted egy olyan, aki ehhez jobban ért, akkor bízd rá magad. Ha elkezdesz kételkedni bene, akár ott is hagyhatod, onnantól nem fog segíteni, mert nem akarod engedni segíteni.
jan. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
Az is a terápia lényege, hogy ilyen kérdéseket feltégy neki. Nem érted, mire gondol, fejtse ki, stb. A kettessel nem értek egyet. Nem akkor nincs értelme, ha valamiben kételkedsz, hanem akkor, ha nem érted, amit mond és nem tudjátok ezeket megbeszélni.
jan. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%

Kérdezz vissza, hogy mire akar a kérdéseivel kilyukadni és merre akar terelni. Szerintem látja, hogy hol kell változtatnod magadon és emiatt kérdezi. Amikor én jártam dokihoz, tőlem is megkérdezte, milyen feleség és társ akarok majd lenni. Elmeséltem neki, majd visszakérdezett, hogy "és most ilyennek érzi magát?"

Nyilván nem állhat beléd, mint egy Csernus, hogy elkezdjen kiosztani meg lehurrogni, így próbál arra felé terelni, hogy változtatnod kell.

jan. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezt tőle kéne megkérdezned. Ennyiből nehéz megítélni.
jan. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
4-es válaszoló vagyok, csak gyorsan hozzáteszem, nekem pl. semmi bajom Csernus módszereivel (bár ha jól tudom, már nem praktizál), csak nem mindenkinek az a hasznos terápiás módszer, ahogyan ő csinálta.
jan. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
15%
A sátán számát meg Isten kérte?
jan. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7-es: Vagy csak a 6-os fölött van SHIFT bill. lenyomásával a kérdőjel. :-)


Kérdező, én azért nem tudok válaszolni a kérdésedre, mert azt sem tudom, mi miatt kezdtél el járni egyáltalán pszichológushoz. Szerintem ez kulcskérdés.

jan. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!