Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ki miért szed nyugtatót...

Ki miért szed nyugtatót (frontin, xanax, egyéb) és mennyit?

Figyelt kérdés
2010. okt. 23. 22:26
 1/10 UM4 ***** válasza:

azért mert szakorvos felírja és annyit amennyit a doki mond

ez azért van hogy nagyon okos emberek ne gyógyszerezzék magukat össze-vissza

2010. okt. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
dupla annyit mint amennyit felír , sokmindenre de főleg generalizált szorongás
2010. okt. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, név nélkül megy, nyugodtan írhatjátok, hogy pontosan mire, mint a 2.válaszoló. Én is szedek napi 3 0.25-ös frontin pánikra. Csak kíváncsiskodok :)
2010. okt. 24. 00:01
 4/10 anonim ***** válasza:
hát én pontosan kb 2-3 mg-ot szedek/ nap de már régóta szedem, de ne szokj rá ha adhatok egy tanácsot , mert én már aludni sem tudok enélkül
2010. okt. 24. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Sajnos 6 éve és xanaxot, 0,5 öst, napi egyet.napi 3mal kezdtem,most itt tartok. Nekem erős szívdobogás és szorongás jelentkezett-mun kahelyi stressz miatt-akkor írták fel.

Le akartam szokn végleg róla,de az erős szívdobogás visszajött:((így sajnos a mai naig szedem.

2010. okt. 24. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hogy pontosabban mondjam pánikbeteg voltam, majd pár hónapja nagyon feszült vagyok, pánikrohamok, alvászavar stb, a pszichiáteremhez 1 hónap múlva kaptam időpontot, addig frontint szedek. Ma reggel erős szívdobogásra ébredtem :((( De egyenlőre nem emelek az adagon, hátha bírom, jobbulást mindenkinek!
2010. okt. 24. 11:43
 7/10 anonim ***** válasza:
én is szedem ezeket a szutykokat,de most akarok váltani orvost,és kiváltani SSRI tipusu szorongás-stresz oldóra,mint pl a Cipralex
2010. okt. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Anno a pánikomra én is cipralexet szedtem, nekem bevált :)
2010. okt. 24. 19:44
 9/10 anonim válasza:
Szia! Én is 0.5-ös xanax-ot szedek! Idegesség,szorongás oldás-ra,nagyon sok gond-om van,és jelenleg el se tudom képzelni,h.ne szedjek valamit!25/L
2010. okt. 30. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is 0.5-ös xanaxot!
2010. nov. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!