Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Abbahagyjam 2 nap után a...

Abbahagyjam 2 nap után a Mirtazapint, vagy lesz ez jobb is?

Figyelt kérdés
7,5 mg-ot szedek két napja, kómás vagyok egész nap, szédelgek,délután extra szorongás. Hetente kellene duplázni 30 mg-ig.

febr. 4. 16:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nem elviselhetetlen, ne hagyd abba két nap után. Ezek sajnos előfordulnak a szedés kezdetén. Mindenesetre jelezd az orvosodnak.
febr. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Természetesen szabadságon lesz a jövő héten, de azon gondolkozok, hogy hamarabb emelem a dózist, mert akkor talán kisebb a szedatív hatása.
febr. 4. 19:43
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem jó ötlet, mert a kezdeti mellékhatások felerősödhetnek.
febr. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az hogy magasabb dózisban kevésbé szedál èn is rengeteg helyről hallom, valahonnan elterjedt, de pl ràm egyáltalán nem igaz. A kisebb dózis kvésbé szedál, mivel a nagyobb dózis mellett kialakult tolerancia vele szemben. Én ahogy emeltem úgy nőtt a toleranciá

, és az éppen aktuàlis dózis szedált annyira, mint korábban a kisebb. Egyébként a napközbeni álmosság hamar elmúlik.

febr. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4-nek: köszi,most mennyit szedsz és mire, hasznàl? Mennyi idő múlva jelentkeztek a pozitív hatások?
febr. 5. 19:56
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem szedd tovább, de ne emeld meg.
febr. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Telefonon elértem a dokim, leállított róla a túlpörgés miatt.
febr. 7. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!