Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Honnan tudom egy alkalom után...

Honnan tudom egy alkalom után hogy jó e nekem a pszichológus?

Figyelt kérdés
Elso alkalom megvolt, majdnem vegig feszult voltam (nem tole vsgy a helyzettol hanem a temaktol), ketszer majdnem elsirtam magam. Kb a vegen mikor osszegeztunk nagyjabol ugy erzem minden negativ problemam erosodott amivel oda mentem. Jol sejtem hogy mas szakember kell)
febr. 5. 20:09
 1/4 anonim ***** válasza:
88%

Nem jól sejted. (Azaz lehet, hogy valóban nem jó szakember, de az nem ennyiből derül ki)

A lényeg, hogy az elején - meg majd a terápia közben is - a negatív energiák erősödni fognak. Ne futamodj meg rögtön; másik pszichológusnál is erősödni fognak. Sajnos ez a folyamat ilyen. Majd szépen letisztul idővel minden és meglásd, sokkal jobb lesz a közérzeted.

febr. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
59%

Azért erősödtek a problémáid, mert beszéltetek róla. Eddig elnyomtad és most előtérbe kerültek, de a megoldáshoz ez kell. Nekem ez a véleményem. Remélhetőleg azért választottad alapos mérlegelés után mert őt találtad alkalmasnak.


Remélem segítettem.


Mellesleg idegesítő az ékezet nélküli közlésmódod...

febr. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
81%
Ha jól éreznéd magad, akkor kéne váltanod. Egy terápia, ha jól csinálod, kemény és fájdalmas dolog, de nem egyedül kell végigcsinálnod. Ha valaki azt vallja, hogy mindig felszabadultan és feloldódva jön ki az ülések után, akkor tudom, hogy semmit nem használ. Amúgy meg nyugodtan sírd el magad, ne csak majdnem, azért jársz, hogy kijöjjön, aminek ki kell jönnie!
febr. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális, hogyha górcső alá veszed a fel nem dolgozott problémáidat, akkor feszült, letargikus leszel, és az is, ha sírsz. Nem attól lesz jó neked egy pszichológus, hogy nem érzel ilyet az első alkalmon. ennek semmi értelme...
febr. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!