Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lamotrigine-t (Lamolep) lehet...

Lamotrigine-t (Lamolep) lehet igy dozisolni?

Figyelt kérdés

Kulon ket tablettat lamotriginebol be lehet szedni reggel majd egyszer este? Pl.


A reggeli ketto 25mg tabletta ugyanolyan hatast er el mint egy 50mg? (25mg egyszerre beveve).



febr. 7. 10:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem az orvosom direkt úgy írta elő, bár szedtem egyszerre is egy időben. Én 200-200 mg-on vagyok.
febr. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Lehet rosszul irtam a kerdest vagy felreertheto elnezest, ugy ertettem, hogy a hatasa 50mg nak ugyanaz mint 2*25mg-nak ha egyszerre veszem be? Nem este meg reggel, hanem csak egy kerdes. De koszonom a valaszt
febr. 7. 10:35
 3/9 anonim ***** válasza:

Igen, ugyanaz.


A hatóanyag megegyezik, a dózis úgy szintén megegyezik szóval igen.


Attól, hogy 2x25-öt vettél be attól még ugyanúgy 50 mg jutott be a szervezetedbe.

febr. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ertem erre voltam kivancsi csak, koszonom!
febr. 7. 10:57
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is először úgy írták, h 100R-100E, de nem tudtam tőle aludni, mondta, h akkor legyen 200 reggel, ugyanaz.
febr. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Ertem, en delutan olyan 5 fele szoktam bevenni a gyogyszereimet, igaz fuggetlen a kaja minosegetol, de a lamotrigine-t is. Estere max altato.


Az ugyanazt arra ertetted, hogy nem tudsz aludni vagy a kerdesemre a valasz?

febr. 7. 13:08
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen, a kérdésedre írtam válaszként :)
febr. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
koszi
febr. 7. 14:31
 9/9 anonim ***** válasza:
milyen problémára szedtek Lamolepet?
febr. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!