Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Állandósult szorongást, és...

Állandósult szorongást, és annak következményeként fellépő általános rosszkedvet, és hányingert tünetmentessé lehet tenni valahogyan?

Figyelt kérdés
Körülbelül 6-7 féle gyógynövényt próbáltam ki, segített is rövidebb ideig, de érzem, hogy ez szinte semmi, van valami olyan módszer, gyógyszer, akármi, amivel olyan lehetnék, mint körülbelül 1 évvel ezelőtt? (Akkor még semmilyen lelki, és mentális problémám nem volt.)

febr. 13. 17:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%
mirtazapine legalacsonyabb dozisban 7.5mg
febr. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
32%

Utazz el meseországba, ott nem kell félned semmitől.


"Paff, a bűvös sárkány, ki senkitől se félt

Álomország tengerpartján játékok közt élt."


Lehet egy jó pszichológus meg tudná mondani merre felé kéne lépned.

febr. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

#2 Nagyon humoros ember vagy, hogy más problémáján gúnyolódsz, látszik, hogy nem értesz ehhez, és úgy szóltál hozzá! Remélem azért valaki szeret téged! :)


#1 Ez antidepresszáns? Gondolom pszichiáter írhatja fel. Lehet, hogy valóban segítene, igazából nem érzem magam depressziósnak mert van erőm dolgokhoz, sőt élném is a kis életemet, csak a szorongás gátol erősen.

febr. 13. 17:55
 4/18 anonim ***** válasza:
51%
Fel nem fogom, hogy mért nem pszichológushoz mész a pszichológusra tartozó problémával? Ha a füled fáj, akkor se mész fülészhez? Nem tünetmentessé kell tenni, hanem meg kell szüntetni okilag.
febr. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
#4 Voltam korábban hasonló, de mégis valamivel más problémával pszichológusnál, semmit nem segített 10 hónap alatt. Akkor egy SSRI típusú gyógyszert kaptam, azzal sikerült kikeverednem a sz#rból, és minden jó volt, kb tavaly szeptemberig.
febr. 13. 18:05
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Menj el pszichiáterhez, ő majd eldönti kell e gyógyszer, vagy pszichológus foglalkozás.
febr. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

"van valami olyan módszer, gyógyszer, akármi, amivel olyan lehetnék, mint körülbelül 1 évvel ezelőtt? (Akkor még semmilyen lelki, és mentális problémám nem volt.)"


Magyarországon élsz? Mert itt állítólag a szomszédban kitört egy nagy volumenű fegyveres háború. Vannak rémhírek, hogy európa gazdasága elindulhat a padlófogás felé.


Hát nem tudom, meg vagy lepődve, hogy szorongsz, én meg nem értek hozzá (valóban nem).

De nem vagy egyedül.


https://www.youtube.com/watch?v=sa5KKfnHMEg

https://www.youtube.com/watch?v=2p4Y-DgMffU


Igen, doki tud felírni szorongás oldót.

De ha látna téged egy ember, aki ért az emberekhez, megérti a helyzetedet (pl. psziterap, pszichológus), akkor lehet tudna neked valamit javasolni a kemikáliák mellett.

Még ha olyan ember is olvassa itt az írásodat, aki "ért" ehez, távolról nem fog tudni sok hasznosat mondani.

febr. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Hát nem kell 10 hónapig járni ugyanahhoz úgy, hogy nem segít. Akkor egy másikat kell keresni.
febr. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Meg amúgy, ha még tájékozott sem vagy a világ eseményeiről, az emberek metakommunikációján sem veszed le hogy nem a legfrankóbbak mostanában a dolgok, ha van némi érzékenységed, a kollektív tudattalanból még simán átjöhet (a szorongás).


[link]

febr. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

#7 Te "áldott, jó ember." Nem, egy hozzáértő embertől sem várom itt, hogy látatlanban, online megoldja a problémámat. Csupán tanácsot kértem volna, ami alapján elindulhatok valamerre, körvonalazhatom a saját helyzetemet. De te egyértelműen csak gúnyolódni, piszkálódni vagy itt az én kérdésem alatt! Elhiszem, hogy ennyire sikertelen az életed, de nemá'. Ne egy olyan embert szúrj ki magadnak az online világban SEM, aki nálad gyengébb!


Élettelen.

febr. 13. 18:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!