Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Igazából mi is az, ami miatt...

Igazából mi is az, ami miatt nem kéne öngyilkosnak lennem?

Figyelt kérdés

Depressziós vagyok, nagyon rossz családi életem van, igazából nincs is már, lesz*rnak magasból. Anyám mentálisan beteg (volt), apám elhagyott, testvérem bántott, ez így mind rajtam csapodott le. Iskolában az osztályfőnököm diszkriminált, az ottani barátok magamra hagytak, bántottak is.

December eleje óta senkivel se beszélgettem, maximum köszönés, mert nincs senkim, engem mindenki utál, gyűlöl, nem szeret.

19 éves fiú vagyok, pár hónapja kerültem fel Budapestre , lett egy jóbarátom az is magamra hagyott, engem mindenki magamra hagy, egy darab sz*r vagyok, magányos vagyok, nem volt sose csajom se semmi, jó lenne ha meghalnék, senki se hallgat meg és nem megy el velem sehova. Akikkel barátkoztam én mindig ott voltam neki vagyis próbáltam ahhoz tudnám hasonlítani, hogy az Isten látja az egészet, én kiteszem magam, adok mindent próbálkozom, aztán mikor maganra hagy és látja, hogy azaz illető mással van, nevet, én egyedül, pofára esve, ő nevet, hogy megérdemeltem.

Ez nem fair az Isten cseszekszik velem, másnak szerető anya apa, de akinek nincs az se olyan rossz mint nekem. Alvasparalízissel is küszködöm sajnos, sose tudok egy éjszakát rendesen végig aludni, ha nem paralízis, akkor rémálmok, de a rémálmok is múltammal kapcsolatosak.

Ha meghalnék akkor lehet egy szebb világba kerülök, ahol nem kell többet szenvednem.

Mit kéne tennem, hogy megküzdjek ezzel? Haláltól félek, félek az ismeretlentől. Kérem segítsetek, köszönöm ha válaszolsz!



febr. 14. 12:36
 1/7 anonim ***** válasza:
70%

Azok a barátok akik elhagynak azokért nem kár. 19 évesen még előtted van az egész élet. Keress más barátokat. Az hogy téged mindenki utál azt szerintem csak te gondolod úgy mert depressziós vagy.


Az alvásra meg szerintem próbálj ki valamilyen valeriána készítményt, a patikákban vény nélkül lehet kapni.

febr. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Szervizmérnök úr ***** válasza:
43%

Egy élet van csak, ilyen túlvilági dolgokat csak a papok találták ki több ezer éve, az emberek kordában tartására, meg a fizikai tudás hiányosságainak elsikálására.

Halál után semmi indok nincs a lélek újrafelhasználására, lesz helyette másik, az csak egy szoftver gyakorlatilag. Az új szoftver ráadásul frissített verzió, apa-anya kódolja össze.

Leszerepelt lélek nem kell semmire.

Arról nem beszélve, hogy ismerünk már mindenféle fizikai közeget és információátvitelt, ilyen "szellemi átvitelek", lélekmozgások nincsenek. Ezek csak kitalációk.


Mindent összefoglalva, ezt az életet kell kiaknázni, utána nem lesz semmi.

febr. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
14%
Orulj neki hogy nem vagy b*** ezzel a szarsággal sokkal szarabb egyutt elni
febr. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
22%

Majd en baratkozok veled


40 F

febr. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
19%
Szia kérdező. Már valamelyik kommentemben írtam, amit Luther Márton, ez a bátor és igaz ember mondott, hogy a bajok, problémák a jóságos ISTEN terelőkutyái, amelyek a meggyötört embert Hozzá, - vagyis a jóságos ISTENhez - hajtják, ha ő is akarja. De azért ne gondold, hogy mindig más a hibás, ahogy írod. Benned is kell hogy legyen rossz, amiért annyian elhagynak. De a jóságos ISTEN nem ilyen. Őt vonzza a bajban, rosszban, bűnben vergődő ember, hogy segítsen rajta, ahogy az irgalmas szívű orvos sem az egészségesek társaságát keresi, hanem a betegeket. Tehát nem úgy van ahogy írod. Téged szeret és hív Magához a jóba a szépbe az örömmel élhetőbe a jóságos ISTEN. Rajtam a gyerekén keresztül. Csak az a kérdés, kell-e neked az örömteli keresztyén élet, időnként szenvedésekkel együtt, de Vele, Aki minden jó forrása, Maga a szeretet. Jóvá, széppé tudja tenni az életedet. Kell neked ez a fajta élet, ez az igazi keresztyén élet itt és majd a mennyben? Ha igen jelezd, válaszolok, hogyan tovább.
febr. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 nem kapok levegőt válasza:
0%
Szia írtam neked privátba ha gondolod velem nyugodtan beszélhetsz
márc. 2. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
49%
aki itt keres valaszt az ongyilkossagra az sose fogja megtenni.
márc. 14. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!