Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Sikeresen JAVÍTANI az összpont...

Sikeresen JAVÍTANI az összpontosítást hogyan lehetséges? (A mellék és töltelék dolgok helyett az ELŐTTÜNK lévő dolgokra való figyelem fókuszálását eredményesen jobbá tenni!) Akár táncokat próbálnék elsajátítani, akár olvasok, mintha éppen ARRA NEM...

Figyelt kérdés

Akár táncokat próbálnék elsajátítani, akár olvasok, mintha éppen ARRA NEM koncentrálnék amire kellene, vagyis AMI ELŐTTEM VAN.


Kezd már nagyon elegem lenni ebből és magamból egyaránt! Ne tudjátok meg milyen érzés holmi szerencsétlen balfék ipsének lenni, szinte mindenben (és részben egyenesen emiatt)!


Mintha készakarva nem tudnék figyelni arra, amit tanítani kívánnak nekem (tánclépéseket, megfelelő ritmusra elindulást), vagy ami szöveget (pl. regényt) olvasok.

Utóbbi esetben többször vissza kell mennem - akár csupán mondatokra, de sokszor teljes bekezdésekre -, hogy tudatosuljon bennem miről olvastam csupán alig néhány másodperccel azelőtt... Azt sem tudom ilyenkor a gondolataim hol vannak...


A különböző táncokat azért tartom az olvasás (vagyis inkább nehézkes, lassú "olvasgatás") mellett kiemelendően fontosnak, mert:


-Egyrészt nagyon szeretem látni, ahogy (akár standard) táncokat táncolnak párok nagyon szépen (akár pörgősebb, egyben önfelettebb latin táncokat járó párok táncát is csodálatosnak látom),


-Másrészt úgy gondolom ilyen módon egy kicsivel (ha nem is nagyon) közelebb kerülhetnék az általam oly nagyon imádott női nemhez. Ha csupán néhány tánclépés erejéig is - az is bőven elég.


De ugyanakkor a fentiek fényében még ilyen alakot szerintem (viccen kívül!) nem hordott hátán a Föld. Lehet, hogy hülye vagyok - a szó nem lekezelő, vagy becsmérlő, hanem eredeti értelmében.


Ezek után tartás?

Pozitív önértékelés?

>>> Bátorság új dolgok kipróbálásához?? <<<

Kiváltképp "férfias kisugárzás"?!...



febr. 20. 20:35
 1/3 A kérdező kommentje:

Senki nem tud ebben a számomra nagyon fontos dologban segíteni?


Jól esne némi információ, hogy mivel és hogyan javíthatanék a jelenlegi borzalmas helyzeten.

febr. 21. 08:37
 2/3 anonim ***** válasza:
Nwm vagyok szaki, de ez valami ADHD dolog lehet vagy neurologiai problema... orvos, labor, pszichologus!!
febr. 24. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
46%
ápr. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!