Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Folyamatosan feszülök ezen....

Folyamatosan feszülök ezen. Mi a megoldás??

Figyelt kérdés

33 éves férfi vagyok. Van egy munkatársam akivel nagyon jóba lettünk, nagyon közeli barátok lettünk. Ez 2 évig tartott, ő egy nő aki házas. Semmi se volt köztünk, azonban volt egy vitánk és egy másik kollégámmal kibeszéltek. Azóta újra jóban lettünk, de már nem annyira közeli.. na és mióta ez van, azóta nem látom őket együtt ebédelni, stb .


Viszont minden áldott percben azon feszülök, hogy biztos továbbra is rajtam röhögnek. Ha eltűnnek együtt betegmód keresni kezdem őket.


Tegnap is volt egy ilyen, már nem tudom mit tegyek. Elmentek egyszerre, majd mikor mondtam a nőnek, hogy kerestem, mondta, hogy itt meg ott volt. Aztán már utána pittyegett a telefonja, meg a srácé is...


Kezdek begolyózni..


febr. 21. 10:36
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!