Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért érzem magam ennyire...

Miért érzem magam ennyire kiégettnek, más is van itt,aki így van?

Figyelt kérdés

Munkám nem rossz, de már kínszenvedés elindulni reggel (jó, lehet az 1 ora utazásból is elegem van), úgy érzem minden rossz,semmihez nincs motivációm már stb. Nem szoktam ilyen lenni pedig. Erre most benne vagyok egy ilyen gödörben lelkileg és egyszerűen elegem van.

Lehet rátesz egy lapáttal a szürke idő is ,meg hogy sokat gondolkodtam rajta mostanában,hogy soha nem fogok tudni pl saját lakást venni hiába dolgoznám magam szarrá?

Nem látom értelmét semminek az utóbbi időben. Pedig ha reálisan nézem nincs rossz életem sem.



febr. 22. 08:49
 1/6 anonim ***** válasza:
26%
Koltozz tanyara. En 6-8 honapot eletem egy tanyan ahol ivoviz es aram nem volt. Visszamennek barmikor.
febr. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól hogy egy munka nem rossz, még nem jelenti azt, hogy szerethető. Kiéghet tőke az ember, ami utána átfordulhat szorongásba, depresszióba. Nincs lehetőség váltani? A környezet változás valószínűleg jót tenne.
febr. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
63%
Elfogadom, hogy nem a lakás és a szürke idő zavar, hanem a magánéletedben vannak hiányosságok, és ez hát ki a karrieredre.
febr. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*lefogadom
febr. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Senior Séf ***** válasza:
26%
Olvass utána az áteresztő bél szindrómának. A felborult bélflórának. A kifáradt mellékvesének. Ez mind az étrended következménye.
febr. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
47%
Ohh. Mintha én írtam volna. Nagyon kilátástalannak látom a jövőt. Ketyeg a biológiai órám, de házam sose lesz és szerintem lemaradunk párommal a családalapításról. Elmenni nem akarunk, szeretünk magyarul beszélni és a tájat, habár mind a ketten tudunk angolul. Tudunk enni, kocsit fenntartani, meg néha elmenni moziba, nem élünk olyan rosszul, csak kilátástalanul.
febr. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!