Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy enyhe autizmussal küzdő...

Egy enyhe autizmussal küzdő ember hogyan tud boldog lenni ebben a világban? Szociális élet nélkül mint egyén mi a boldogság útja?

Figyelt kérdés

29 f vagyok Egyszerű munkákat tudok végezni van keresetem.

egy bizonyos szinten képes vagyok boldogulni mint egyén,a családom az egyetlen szociális kapcsolatom.


Barátaim sose voltak,felnőttként párkapcsolatokat próbáltam kialakítani egy darabig működik de hosszú távon nem.

Teljesen más így élni mint másoknak és nem nagyon látom hogy van e sikeres model erre a fajta életre mivel ez a világ úgy van kialakítva hogy az egezsegeseknek legyen jó.



febr. 22. 12:47
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

10# régen is éreztem ezt az ureseget nem tudtam hogy fogom megoldani a felnőtt életet csak akkor még voltak gyermeki elkepzeleseim céljaim.


Mostmár hogy több mindent megéltem valahogy eltűntek a célok .

Párkapcsolatot se keresek már mert nem működött idegbeteg voltam tőle és zavart a folyamatos együttélés .


Hosszú távon mindenki zavar meg a gyerekem is.persze pár napig össze tudom szedni magam nem gondolni erre de aztán rossz érzés .


Életemen meg nem tudok váltani mert még pszichológushoz se merek elmenni inkább itt írogatok meg neten kutatók mert ha elmennék megváltozna a napirendem vagyis ki kéne jönni a komfortzonambol amitől meg szorongok .


Szüleim mindig mondják hogy változtassak az életemen mert ők nem tudják hogy ilyen vagyok vagy inkább nem akartak sose tudni. csak ezzel az állapotal nem könnyű .

febr. 23. 12:03
 12/12 A kérdező kommentje:

Amúgy a családomban nem én vagyok az első .

Nagyapám is valószínű az nem véletlen vele jöttem ki mindig legjobban .

Neki 3 gyereke lett a 2 lányán nem látszik a nagybatyamon igen .


Nagybátyám nak 2 fia lett egyik normális másik valószínű ugyan olyan mint én.


Nagynenem 2 gyereken látszik hogy azok


Anyam gyerekei közül csak én kaptam meg .

Én lányom is normális nem aspergeres mert keresi a szociális kapcsolatokat .

De én állapotom messze a legsúlyosabb a családban .azért valamilyen szinten nekik vannak ismeroseik én nekem nagyobb az elszigetelődés .

Mintha be lennék zárva a fejembe az érzelem kifejezés teren

febr. 23. 12:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!