Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Viszonylag gyakori szorongáson...

Viszonylag gyakori szorongáson tud segíteni pszichológus vagy pszichiáter?

Figyelt kérdés
Megfelelési kényszer miatt nagyon nehezen indulnak be a dolgok - ha egyáltalán… tényleg használ, van valakinek tapasztalat ilyesmiről?

febr. 26. 06:46
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
79%
#19 Drágám, én is tanultam a diszbiózisokról, sőt a bél-agy tengelyről, a baktériumok génexpressziót átprogramozó hatásáról. De az, hogy te sötét primitív laikus módjára az égvilágon mindent erre az egy okra vezetsz vissza, az már minősíthetetlen nagy baromság... Ja és volt olyan óránk is, amikor az volt a téma, hogy a mai orvoslás túlzottan el vagy "gyógyszeriparosodva". Úgyhogy ennyit a hülye konteóidról.
márc. 1. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
49%
tud felírni szorongásra tblettát, ami függőséget okozhat, és egyre többet kell beszedni, hogy hasson
márc. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 Senior Séf ***** válasza:
44%

Megette a fene, ha manapság ilyen fennhéjázó, másokat kapásból lehülyéző szakemberek kerülnek ki az egyetemről. Megértem, hogy büszke vagy a tanulmányaidra. Helyes is. De azért lásd az árnyoldalait is. Én sem jókedvemben ismerked(t)-em a témával. Közel 50 éve vagyok autoimmun beteg. 50 éve nézegetem a dokik tanácstalanul széttárt karjait. És még jó, ha beismerik, hogy nem tudnak mit tenni.

Mert volt, aki "tudott". Csaknem 26 éve az autoimmun bokaízületi gyulladásommal (arthritis psoriatica) kerültem a főorvosnak frissen kinevezett barátom osztályára. Nagy lendülettel fogott bele. Az én esetem miatt képes volt a neten országos konzíliumot összetrombitálni, ahol aztán közös erővel perorális szteroidot irányoztak elő. Közben az osztályon dolgozó feleségemtől megtudtam azt is, hogy 9-12 hónapon belül tolószéket vizionáltak nekem. Ha nagyon bevágódok a jóistennél, akkor talán két évet. És mindezt a legnagyobb segítőkészséggel%! Methotextrát, hogy az isten rakja a kopaszok közé a kitalálóját is! Másfél éven belül csak gyűltek a különböző új tüneteim, és az azokra, illetve az azok mellékhatásaira felírt (párhuzamosan szedendő) "gyógyszereim". Amikor a nyolcadikat írták fel, és szikrányi javulást sem tudtunk elkönyvelni, akkor durrant be az agyam, és borítottam kukába a gyógyszeres fiók teljes tartalmát, és vettem saját kezembe a sorsomat. Több mint húsz évig egy nyamvadt Algopyrin se volt a számban, csak pár éve szedek (jobb meggyőződésem ellenére) a cukromra Meforalt.

De ami a lényeg, drágám, hogy lévén makacs és önfejű (nem a legszebb tulajdonságok) folyamatos keresgélés után 3 éve bukkantam a mentőkötélre, és kezdtem "sötét primitív laikus módjára" étrend- és életmódváltásba, amivel mostanra tünetmentesítettem magam. Fel tudod fogni? Leéltem egy életet betegen, rokkantan, körülöttem egyre többen kezdtek hasonló tünetekkel bajlódni, és nem történik semmi. És miért? Azért, drágám, mert akkor be kellene ismerni, hogy az élelmiszerboltok polcain magukat kínáló élelemnek látszó tárgyaknak köze nincs az ember természetes táplálékaihoz. De nem ez történt, hanem újabb és újabb kemikáliákkal etetnek meg minket.

Tudom, most jössz az összeesküvés elmélettel. Lófäszt. Semmi olyasmit nem hiszek, hogy meg akarnak betegíteni minket. Minden rendben megy. Mindenki teszi a dolgát. Az élelmiszeripar (IPAR!) teszi a dolgát, kitalálja, legyártja, és megpróbálja eladni a termékeit. Én meg, mint vásárló, teszem a dolgom és eldöntöm, hogy megeszem-e őket. Te is teszed a dolgod; véded a mundér becsületét. De azért azt engedd meg nekem, hogy némi gyanút tápláljak a két nagy profittermelő óriás összefonódásáról.

márc. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 Senior Séf ***** válasza:
0%
*Bocsánat,nem összefonódást akartam írni. Inkább hallgatólagos beleegyezés ez a gyógyszeripar részéről.
márc. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
0%
a 7 esnek írom, jól írtad a 2 személy nevét, kb ennyit érnek
ápr. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!