Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ket enem van. Ez normalis?

Ket enem van. Ez normalis?

Figyelt kérdés

Az egyik enem

Rengeteget gondolok a szadizmusrol, es kegyetlen tudok lenni az emberekkel. Cinikus, provoaktiv, meggondolatlan vagyok.


A masik enem

Szereny, visszahuzodo, szorgalmas, tisztelettudo, konflikuskerulo, erzekeny, figyelmes es nagyon ovatos vagyok



Valahogy sosem voltam onmagam egy tarsasagban... Sokszor erzem azt, hogy egyedul vagyok es, hogy senki sem ert meg engem. Nem tekintek senkit baratnak es nem tudok olyan szemelyt mondani, aki hasonlit ram.


16/L



febr. 28. 21:37
1 2
 1/14 wc papa ***** válasza:
59%

senki sem olyan kulonbozo kornyezetekben mint pl otthon meg mondjuk munkahelyi gyulesen nyakkendo meg isten tudja mi.


Lehetsz otthon kokain alkesztol kezdve minden, mizantrop, mizolog, parodat vered, stb.


Kozben munkahelyen mosolyogsz, tisztelet az erosseged, kedves vagy, komolyan vagy es kezet azzal a kezzel akit tegnap utottel szet kendovel, hogy ne latszodjon a nyoma.


Rengeteg ilyen eset van sajnos. Nem mondok semmit, de teged leneznek/leneztek, valahogy degradaloan viselkedtek veled a szuleid, osztalytarsaid, vagy akikben megbiztal nagyon nagyon(?)(.)

febr. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológus, de inkább pszichiáter tud válaszolni.
febr. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
33%

Phszihológusnak ezt el kéne mondani

Nem feltétlen skizofrénia csak erősen váltakozó érezelmi állapot amit stabilizálni kéne

febr. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 wc papa ***** válasza:
65%

3


blut a skizofrenia nem egyenlo tobbszemelyiseggel, meg ez nem is olyan szerintem. A skizofrenia az pszichotikus meg "tudatos" viselkedes. Amire te gondolosz az a MPD.

febr. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
13%
Szia. Ne maradj így. Legyél kiegyensúlyozott, reményteljes, szeretőlelkű. Keresd a jóságos ISTENT, és ha te az Övé vagy, Ő pedig a tied, megkaptad a legjobbat, Akit ember csak megkaphat itt és odaát is.
febr. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 wc papa ***** válasza:
72%
igen kereszt meg jezus meg izajas. mar csak laposfold kell ide. ja meg a forditott irasu iliasz odusszeia, azok meggyogyitanak.
febr. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
25%
Szia kérdező. Amilyen a 4-es, 6-os neve, olyan a kommentje is.
febr. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
34%
Nekem is van ilyen. Sot evente valtozo perszonaim is vannak... ezeket a maszkokat perszonanak hivjak. Bar a borderline szemelyisegzavarnal is van hasonlo, ott onmagarol nincs stabil identitasa az embernek, igy minden kulso helyzetben mashogy lathatja magat. Hasonloan a kodependens empatak identitasa is formalhato a kornyezet altal. Ezert veszelyes rajuk nagyon-nagyon egy toxikus, hatarozott szemelyiseg. Szoval valami belso identitasbeli es maszkozasi dolog lehet a hatterben esetedben...
febr. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

persze

nézd meg akiket ismersz vagy csak figyelj meg embereket, hány féle énjük van

febr. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 DDániel9 válasza:
Nem feltétlenül normális, de nekem is valami hasonlóm van. Az a baj a pszichológus akihez elmentem, nem vesz komolyan szóval nagyon válogasd meg kihez mész el.
febr. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!