Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez lehet a xanax hatása? SOS

Ez lehet a xanax hatása? SOS

Figyelt kérdés

Életemben először vettem be xanaxot, orvos irta fel.

Szorongásos depresszios zavarra és , hogy tudjak aludni.

Este bevettem 0.5 mg-t, rémálmaim voltak, mikor felébredtem halucináltam. Kidobbtam a gyogyszert vagy inkabb drogot, viszont most , mintha hiányozna, egy szem is okozhatna akar fuggoseget.



márc. 1. 13:55
 1/10 anonim ***** válasza:
29%
Ez mindössze azért van mert még nem szoktál hozzá.
márc. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Egy szemtől nincs függőség.
márc. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem is szeretnék, fiatal vagyok még.
márc. 1. 14:06
 4/10 anonim ***** válasza:
8%
Akkor minek irsttad fel? A xanax nem altató.
márc. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
15%
Igen ez érthető. Most így fiatalon kezd kis adaggal mondjuk negyeddel. AZtán öt év mulva emelheted félre. Majd kb 40 évesen már a 2 db/nap megfelelő lesz
márc. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Az orvos irta fel, nem en mondom meg , hogy mit irjon fel
márc. 1. 14:12
 7/10 anonim ***** válasza:
39%
Ír fel másikat. Mond meg neki, hogy olyant írjon fel, ami legelső használatra nem okoz rémálmokat. És legyen erős is, mert nem vagy hajlandó csak keveset szedni
márc. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Ne dobd ki a gyógyszert, a gyógyszer drága.
márc. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
koszonjuk a meset, meg kreativ sem volt. megint a macskagyokerek visszatertek. 0.5 mg egyszeri hasznalatra... akkor neked nagy bajaid vannak ha tenyleg igy van, irany a pszichiater azonnal, de lehet neurologus mar broder. en 2mg-ot hagytam el semmit nem ereztem, masok is hagytak el ennel nagyobbat vagy picit kisebbet. 0.5mg-rol max arrol hallottam aki epilepszia hajlamos es epilepsziaja lett, de ez akik epilepsziasok.
márc. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez a xanax mellékhatása lehet,hogy rémálmokat okoz.Nálam is 20ból 1x ez előfurdul és ezmiatt lesz alvásparalízisem is ami miatt hallucinálok.Annyit tudok,hogy a REM fázissal csinál valamit a xanax és ennyi,de ez nem veszélyes
márc. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!