Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez tényleg igaz?

Ez tényleg igaz?

Figyelt kérdés
Van néhány kérdés, ami miatt megbeszéltem egy időpontot egy szakemberrel. Mivel nagy a távolság ezért oldjuk meg online. Az egyetem által van lehetőség pszichológiai tanácsadásra. Már régebben jártam szakemberhez, csak ott személyesen, viszont az nem.sokat segítet. Reménykedem ez már igen. Amikor, viszont az egyik barátom megtudta, hogy online lesz a tanácsadás, elmondta, hogy ő ebbe nem menne bele, mert simán lehallgathatnak. Én erre elmondtam neki, hogy az orvosi titoktartás miatt ez neki eleve tilos. Viszont ő erre azt mondta, hogy a titoktartás csak egy hamis igéret és ha felveszik a beszélgetést és feljelentem a szakembert, akkor sem tudnék mit csinálni, ugyanis nincsen keresetem ügyvédre és a szakember megússza. Tényleg így lenne? Tényleg ennyire nem lehet megbízni az emberekben?

#élet #tanács #szakember #Mentákis egészség
márc. 2. 11:10
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Dehogy hallgatnak le. Hangrögzítés lehet, hogy lesz mert ha később a szakembernek át kell gondolnia, hogy mi hogyan legyen akkor vissza kell hallgatnia hiszen nem csak egy emberrel foglalkozik és nem emlékszik mindenre de erre felhívja a figyelmed és ez akkor is így lenne ha személyesen találkoznátok.
márc. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
19%

Én nem mennék bele. Semmilyen bizalmas dolgot nem szoktam még telefonon sem kitárgyalni.

Másrészt látni szeretném a szakember minden reakcióját testközelből.

márc. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%

Nem hinném, hogy visszaélne vele, hogy felvenné, miért tenné?

Ha ilyet tenne egy szakember, akkor a szakmai hitelességét kockáztatná véglegesen.

Kérdező, az illető szerint ki olyan fontos a szakembernek hogy ilyet tegyen?

márc. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Elég paranoiás vagy kérdező
márc. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Aki ezt mondta Kérdezőnek, ő feltételez ilyesmit.
márc. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Senior Séf ***** válasza:
márc. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!