Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 33 évesen éjszakai bevizelés...

33 évesen éjszakai bevizelés normális?

Figyelt kérdés
Amúgy pszichésen beteg vagyok szedek gyógyszereket is, és nem a legjobb az állapotom. Azt álmodtam hogy pisilek, nehezen, mikor felébredtem akkor vettem észre hogy baj történt. Szerencsére nem olyan nagy mértékben. Szervi betegségem nincs.
márc. 3. 13:46
 1/5 anonim ***** válasza:
47%

Első alkalom ez?

Ha igen, akkor ezzel nem kell mélyebben törődni. Ha többedszerre fordul elő, vagy más helyzetben is, akkor már érdemes kis energiát fordítani az okra.

márc. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
40%
Vannak orvossagok amelyek mellekhatasa is lehet, olvass utana
márc. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ilyen velem is volt egyszer. Álmomban pisiltem és nedves lett a lepedő, de egyből felébredtem mert éreztem valami nem stimmel. Azóta szerencsére ilyen baleset nem történt.
márc. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%

Ha egyszeri alkalom akkor megesik, mivel szedsz gyógyszereket a pszichés bajodra így esélyes hogy mellékhatása is van, vagy annyira kiütött és annyira mélyen aludtál hogy nem tudtál felébredni időbe és a hólyagod már tele lett és eddig bírta, és nem tudtál időbe felébredni hogy kimenj wc-re és azért is álmodtad azt hogy pisálsz mert az agyad már erre állt rá lényegében.

Ha ez többször megesik akkor érdemes lenne orvoshoz menni mert számos okai is lehetnek.

márc. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mikor ez velem egyszer megtörtént, orvos azt mondta, nem kell vele foglalkozni, de ha újból előfordul, menjek urológiára. Egy hónappal később ismét ez történt, ám az urológus nem talált semmit. Kérdezgetett, és a stresszre gyanakodott. Akkoriban tényleg egy nehezebb időszakom volt, ami aztán megoldódott, és azóta eltelt 2 év, és nem vizeltem be azóta sem.

Szerintem nálad is esélyes, hogy inkább pszichés a probléma, mintsem szervi.

márc. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!