Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valaki tapasztalt már ehhez...

Valaki tapasztalt már ehhez hasonló ásítozási/sóhajtozási kényszert?

Figyelt kérdés

Sohajtozas/asitozas valaki?


Meg mindig ezzel a panasszal allok szemben sajnos, rettenetesen kellemetlen. Az alap legzesemmel semmi gondom nincsen, szimplan azt erzem, hogy asitoznom, sohajtoznom kell felvaltva, egesz allo nap. Fekvo helyzetben nem relativ a dolog, illetve eves utan sem. Termeszetesen kivizsgaltattam magamat, allergias vagyok par dologra, meg van etel intoleranciam 2-3 dologra de ennyi. Ez mar 7 eve kezdodott, idoszakos, az elmult masfel evben abszolut nem volt jelen, most januar elejen jelentkezett ujra. Utana vizsgaltattam ki magamat. Egyetemista vagyok, sportolok, dolgozom, tehat aktiv eletet elek.

Annyira zavart a dolog, hogy elmentem egy pszichiaterhez, 0.25 frontint szedek 3 napja napi 4x. Jelenleg valtozast nem feltetlen érzékelek, nemtudom mennyi ido szukseges, hogy be épüljön a gyogyszer. Ha nem segit ez, akkor valoszinu, hogy megsem pszichoszomatikus a tunetem? Meg esetleg gyomor dologra tudok gondolni, de nincs semmilyen gyomyor panaszom szerencsere, es mint emlitettem, az elmult masfel evben nem volt jelen ez a dolog, illetve elotte volt egy parkapcsolatom, akkor sem… egyszeruen erthetetlen szamomra, nemtudom mit tudnek mar tenni. Fogadjam el, hogy nekem ezt adta az elet, masnak mas betegseget, en ezt kaptam? Igazabol mar elkonyveltem, csak nehez elfogadni, hogy az elethez alapveto dolog nekem ennyire mas, hogy asitozok, sohajtozok egesz nap…



márc. 4. 15:09
 1/1 anonim válasza:
pulmonológusnál voltál, lehet valami légzési gyengeség tüdőben, bronchusokban, asthma?rögtön 4x0,25mg Frontin nem sok hirtelen? El ne aludj napközben.
márc. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!