Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Anorexiások titeket mi motivál...

Anorexiások titeket mi motivált hogy újra egyetek?

Figyelt kérdés
márc. 6. 13:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha van miért élni, akkor az életben maradáshoz enni is kell. Lehet ez valami életcél, szeretet, szerelem. De ha még most nincs meg, miért érdemes élni, akkor se add fel, az élet szép, tele van apró örömökkel, és akkor is túl rövid, ha nem halsz éhen idő előtt, szóval ne rövidítsd meg!
márc. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valami nagyon fura ellentmondásos módon az, hogy nehogy észrevegyék, hogy étkezési zavarom van. Ezért évekig a majdnem kóros és a még normál határvonalon billegtem. De közben úgyis kövérnek láttam magam.
márc. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Az eleén igazából nem motvált semmi, csak szépen lassan hozzászoktam, hogy ennem kell vagy megyek vissza a kórházba (ahol ugyanúgy ennem kell, még többet is...). Aztán egy idõ után amikor már nem nagyon figyeletek rám, magamtól is rájottem, hogy kösz nem akarom azt az állapotot, megint amiben, eddig voltam...
márc. 15. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!