Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek meddig lehet...

Szerintetek meddig lehet állandó szorongásban élni?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, amikor valaki nem képes megnyugodni, az egész életet egy készenléti állapotban éli meg.

Magyarán nem tud mókuskerékben élni, hogy időre kell mindent csinálni.


Se aludni nem tud rendesen, munkán kívül nem csinál semmit csak eszik, alszik, és már a következő napon szorong.


Mennyi ideig lehet ezt alkohol nélkül elviselni?


Azt, hogy sosem lehetsz egyedül, sosem tudsz kikapcsolni, nem érzed jól magad soha.


márc. 7. 03:02
 1/7 A kérdező kommentje:

Legalább, ha egyedül élhetnék megpihenhetnék, de nem.


Egyedül lakni is luxus.

Abból áll az élet, hogy másokhoz alkalmazkodj egész életedben, ha nem születtél gazdagnak.

márc. 7. 03:04
 2/7 anonim ***** válasza:
74%

Szép lassan tönkre megy, majd összeroppannak az idegei.

Orvost javaslok.

márc. 7. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%
Mások meg amiatt szoronganak, mert senki nem veszi körül őket, magányosak, nincs kihez szóljanak, senki sem nyitja rájuk az ajtót.
márc. 7. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Alkohol helyett sportolj, művelődj.
márc. 7. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem ittam soha alkoholt.
márc. 7. 05:08
 6/7 anonim ***** válasza:
55%
El kell menni pszihiáterhez. Az adott gyógyszereket be kell venni. Így egy rakás szar az élet. Én 15 éve szedem a gyógyszereket. Nagyban javult az életminőségem.
márc. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem egész jól megy eddig egész életemben. (Szociális szorongás) Az alkohol nálam nem opció szorongás csökkentésre. Mindig fiatalabbnak gondolnak a valós koromnál. Már arra is gondoltam, hogy a szorongás tart karban 🤔 Persze ez nyilván nem igaz, maximum annyiban, hogy pörgeti az anyagcserét, miközben étvágyam nem sok, talán az elhízástól óv meg. De van, akinél ez is fordítva működik
márc. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!