Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nem segít a gyakori...

Miért nem segít a gyakori ? Milliomegy kérdést elolvastam, válaszokkal együtt, de semmi. Problémáim:alkohol, szegénység, hajléktalanság, depresszió stb. Várom a világmegváltó válaszokat de semmi.

Figyelt kérdés

Hozzáteszem életképtelen, szarházi, köcsög vagyok. És ezt még ragozhatnám tovább.


42/F



márc. 11. 17:03
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
75%
Rajtad múlik a jövőd nem rajtunk. Már kapásból ha az alkoholt letennéd már egy haladás lenne, de ha nem akarod letenni akkor nem tudunk vele mit kezdeni, mert ez sem rajtunk múlik.
márc. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
82%
Hiába írják le a tanácsokat, ha nem érdekel és nem is akarsz tenni a változásért. A megoldás te vagy, ha aktívan teszel a helyzeted ellen. A 'keress munkát vagy képezd tovább magad' vagy 'ne igyál annyit' válaszokat nem lehet húszféleképpen leírni. Amíg nem akarod letenni a piát, hiába vársz az okos válaszokra, úgysem fogod megcsinálni.
márc. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
78%
Nehéz helyzetben zéró alkohol, zéró cigi, zéró kutyatartás. Kell ennél jobb segítség a némi életszínvonal emelkedéshez? A többi jön magától is.
márc. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

Nehéz ezt megfogalmazni amit érzek.

Egy csatatéren az egyik katonát megölik, míg a másik túléli és nyilatkozik a tv-nek (pl BBC History).Egyformán indultak, mégis csak az egyik élhet boldog öregkort.

márc. 11. 17:30
 5/31 anonim ***** válasza:
73%

Igen, de az se mindegy, hogy a katona hogyan készül fel és hogyan viselkedik.

Aki képzett, edzett és elhatározott, az tovább élhet.

márc. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
84%

Aki katonának megy és olyan térségbe, ahol harci cselekmények vannak, benne van a pakliban, hogy nem tér haza.

De! Ő választotta, vállalta, ha úgy dönt, akkor nem megy.

Az alkoholt Te választottad, ez sokat dönt a helyzetedben.

Mégegyszer.. Te választottad.

Tedd le a poharat, és változtass, nem lehetetlen, csodát itt senki nem tud felkínálni, mert léáthatóan azt várod.

Az legfeljebb benned lehet, de "elő kell venni"..

márc. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

Amúgy ez nem igaz. Én voltam katona nem én választottam. Nem kaptam érte semmit (sőt be is akartak perelni) De háborúban nem voltam.

Egyébként érettségim van meg technikus vizsgám. És volt vagy ezer munkahelyem, de mindegy is.

márc. 11. 17:42
 8/31 anonim ***** válasza:
77%
Menj el alkoholisták segítő csoportjába.
márc. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
62%
A nagy világfájdalmas hajléktalanságban elfelejtetted lemondani a hálózati előfizetésedet?
márc. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
87%
A Gyakori csak egy oldal, ahol kérdezni lehet és tanácsot adni. A saját életedért viszont te vagy a felelős, nem a Gyakori felhasználói. Nem a válaszok hozzák el a változást az életedbe, hanem te és az akaraterőd. Neked kell megtenni a lépést, hogy ki tudj lábalni a szar helyzetből.
márc. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!