Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nem segít a gyakori...

Miért nem segít a gyakori ? Milliomegy kérdést elolvastam, válaszokkal együtt, de semmi. Problémáim:alkohol, szegénység, hajléktalanság, depresszió stb. Várom a világmegváltó válaszokat de semmi.

Figyelt kérdés

Hozzáteszem életképtelen, szarházi, köcsög vagyok. És ezt még ragozhatnám tovább.


42/F



márc. 11. 17:03
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
Na mindegy. Félig már összetört a telefonom. Azt hiszem összetöröm teljesen.
márc. 11. 19:45
 22/31 anonim ***** válasza:
70%
Kb. ebben vagyok én is, de kitartok. Mégis mit mondhatnék?? Bármit, attól neked nem lesz jobb.
márc. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
20%
Szia. Szeptembertől telinyomom a gyakorit jobbnál jobb segítő kommentekkel. Miért nem írtál vissza, hogy hogyan induljak rosszból jó felé? Akkor most írom személyesen neked, hogy szuper helyről startolhatsz, vagyis ahol vagy, ha akarsz egy igazán jó és élhető életet. Kíváncsi vagyok, hogy kell-e a szuper lehetőség, vagy csendben maradsz, és már nem is érdekel. A Mindenható jóságos ISTEN gyerekeként írom neked ezeket, ezért biztos a jó lehetőség neked.
márc. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
54%
A külvilág tükör hogy hogyan bánunk saját magunkkal.
márc. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
56%
Na, nem sok embernek esett le, hogy ez a kérdés egy paródia. De jó! Tényleg unalmas már a sok ilyen kérdés, naponta újra meg újra kiírja az a néhány szerencsétlen, és várja a csodát. A legjobb, mikor még oda is írja, hogy már megszokta, nem érdekli, nincs igénye. Akkor minek írja ki...
márc. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
69%
Szia 25-ös. Talán úgy lehetne kivédeni amiről írtál, ha csak felvett névvel lehetne kommentelni, nem lenne anonim. Aztán ha látjuk, hogy valamelyik név sokadszor írja ugyanazt, anélkül, hogy maga is tett volna valamit a komment tanácsok szerint, nagyjából figyelmen kívül lehetne hagyni.
márc. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
77%
#26: aki tudatosan trollkodik, akár minden egyes kommenthez másik profilt fog létrehozni, és sosem veszed észre belőle. Még a kötelező felhasználónév megjelenítés is kijátszható ezzel.
márc. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Szia 27-es. Így viszont jól elszórakoztathatják magukat a kommentjeinkkel.
márc. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Rokonsággal hogy állsz? Kerested valaha bármelyiküket csak úgy fel, érdek nélkül?
márc. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:

Visszaolvastam az egészet. Elmondanátok melyik része kamu ?

Sajnos mind igaz.

Annyiban kamu hogy még nem vagyok hajléktalan. Ha az leszek sajnos az első éjszaka meghalok. De várható több okból.

A pénisz sorvadás pedig létezik.

márc. 14. 17:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!