Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nem segít a gyakori...

Miért nem segít a gyakori ? Milliomegy kérdést elolvastam, válaszokkal együtt, de semmi. Problémáim:alkohol, szegénység, hajléktalanság, depresszió stb. Várom a világmegváltó válaszokat de semmi.

Figyelt kérdés

Hozzáteszem életképtelen, szarházi, köcsög vagyok. És ezt még ragozhatnám tovább.


42/F



márc. 11. 17:03
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
87%

"Egyébként érettségim van meg technikus vizsgám. És volt vagy ezer munkahelyem, de mindegy is."

Pedig ez nem rossz alap..

Réges régen, ha a TV-ben elment az adás azt írták ki: a hiba nem az Ön készülékében van.

Úgy látom, hogy Nálad van a hiba.

Régi mondás: segíts magadon, az Isten is megsegít.

A sorrend fontos, Neked kell kezdeni elhatározással, akarattal..

márc. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:

Ok rendben holnaptól nem iszok.

Ma még megittam 6 üveg sört.

Abszisztens leszek. De ez nem segít. Szülői házból kivágnak, munkahelyről kivágnak stb.

márc. 11. 18:00
 13/31 anonim ***** válasza:
79%
Prioritások: azért iszol mert kivágtak, vagy azért vágtak ki, mert iszol? Szegény embernek sörre sem telik, te még nem vagy elég mélyen hogy elérjen egy kijózanító pofon.
márc. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
51%

Úgy gondolom rászolgáltál hogy kivágtak a szülői házból, ők sok évig éltek veled, de nem tudtatok mit kezdeni egymással, főleg nem Te velük.

A munkahely más, oda úgy kerültél, hogy nem ismertek korábban.

És mégis kivágtak, nem az előéleted miatt, hisz nem ismertek, hanem mert nem illeszkedtél be rendesen.

Ha megbecsülöd magad, elvárások szerint teljesítesz, akkor nem vágnak ki.

Hol is volt akkor a hiba?

márc. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:

Egy-két részletet nem írtam le. Mert nem tudom hogy fontos-e (számit e az alapproblémákon).

Szűz vagyok soha nem volt barátnőm, mikropéniszem van 1 cm erektáltan. Gyakorlatilag nincs is.

márc. 11. 18:48
 16/31 anonim ***** válasza:
26%

Kamu.

Nem tudom, minek szórakozol.

márc. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:

Míért gondoljátok hogy kamu ?

Sajnos nem az, és ez az életembe kerül. Jó nektek szerencsések vagytok.

márc. 11. 19:01
 18/31 anonim ***** válasza:
55%

Szexuális problémád, helyzeted semmiben nem befolyásolja a munkahelyet, annak keresését és az ott végzett munkádat.

Tehát ezekre nincs hatással, hiszen ez egy intim terület, senki sem kérdez rá, és nem tud róla, azaz nem befolyásol semmit.

Természetesen ez azért része az életednek,de csak egy része.

Ennek nincs köze hozzá, és nem oka, hogy elküldenek.

Itt már Te jössz a képbe a hozzáállásoddal, munkáddal.

Ha ezt rendbe tudnád tenni, már jobb helyzetben vagy, több lenne az önbizalmad!

És attól sok minden függ jó értelemben.

márc. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:

Csakhogy ez eddig nem ment ezután sem fog (42). Szerinted a hadseregben mit éltem át ezelőtt 20 éve. És azután is. Látják az emberek. Nem hülyék, mint én.

Tudnám még részletezni de ne érdemes.

márc. 11. 19:37
 20/31 anonim ***** válasza:
67%
A problémáid te fogod megoldani,nem mi.rajtad múlik hogy döntesz
márc. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!