Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Új munkahely miatt hogyan ne...

Új munkahely miatt hogyan ne stresszeljek?

Figyelt kérdés
1 éve elvesztettem az állásom, azóta most sikerült állandó állást találnom, Szerdán kezdek. Kertészeti munka, nehéz fizikai. Nos szorongó tipus vagyok az aurás migrénem miatt ami bármelyik percben előjöhet. Sajnos antidepresszánst is kell szedjek. Most hogy új kollegák, új munka, ráadásul 1 éve nem végeztem kemény fizikai munkát izgulok nehogy rosszul legyek, vagy ilyesmi. Nektek mi vált be? Köszönöm

márc. 11. 19:34
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Kiváltó ok: új munkahely

Viselkedés: komfortzóna elhagyása miatt előre szorongás

Eredmény: ??

márc. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%
Most kell ez neked? Előre félelemmel élni azért ami még meg sem történt? Majd lesz ahogy lesz, fejezd be az agyalást. Most!
márc. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor leszel rosszul ha ez miatt szorongsz és felmegy a vérnyomásod agyvérzés infarktus stb lesz. Nem lesz semmi baj no para. Fizikai munka még jót is tesz neked a mentális bajodra.
márc. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
gondolj arra hogy semmi nem lesz abból ha a migréned előjön. bárki lehet rosszul, ez emberi dolog. lehet kollégák is jófejek lesznek és jó lesz a hangulat.
márc. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne légy punci! Egy munkahelytől félni? Édes Istenem......
márc. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!