Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miert vagyok ilyen?

Miert vagyok ilyen?

Figyelt kérdés

Kicsit merges vagyok epp magamra.

35 vagyok. Mar mindig hajlamos voltam erre...mind1 hogy 16 voltam 23 vagy most 35..viszont most van egy 2,5 eves gyerekem es egy parom akivel 7 eve egyutt vagyunk.

A kapcsolatunk par eve nem felhotlen, de gyerekkel nehez az elet ilyen korban.


Amirol szo van:

Allandoan belezugok a fönökeimbe, anno tanaraimba (mondjuk az nem volt annyira intenziv mivel az egyetemen szemelyes kontaktus nem volt sosem a professzorokkal).

Viszont eddig 3 nagyobb allasom volt, ez a harmadik a baba szünetem utan. Senior pozicioban sokat vagyok a nagy fönökökkel, ebedelni megyünk vagy ugye megbeszelesek vannak hetente több is...


A szüleim elvaltak, apummal jo viszonym volt viszont anyum szerint miatta van minden mert nagyon nem volt szeretetteljes ember. Szoval mindent fizetett de sosem adott igazi szeretetet..illetve csak akkor kaptam elismerest hogyha teljesitettem sportban vagy suliban.

Persze mindenki hallott mar errol a "daddy issues" problemarol..nemtudom...nemvagyok biztos hogy ez ilyen egyszeru lenne.


Mas is esetleg ilyen mint en?


Ja, hozza teszem sosem csaltam meg a paromat... elötte volt egy egy eves kapcsolatom az akkori fönökömmel.



#szerelem #apai hiany
márc. 12. 19:48
 1/1 anonim ***** válasza:

A pároddal kéne megbeszélned hogy jobban vágysz a szeretetre/szeretére, mondj neki dolgokat hogy ezt hogyan fejezheti ki jobban, mikor érzed a legjobban hogy mennyire szeret. Ismered ezt az 5 szeretnyelv dolgot? Nem kell olyan hű de szigorú szabálynak venni, csak útmutató lehet, meg egyszerre több szeretetnyelved is lehet. Elismerő szavak, minőségi idő, ajándékozás, szívességek, testi érintés.

Szerintem ne a főnöködben keresd a szeretetet, hanem a párodban, már ha lehet vele ilyenről normálisan beszélgetni. De ha ez a szüleid miatt lehet, akkor a nem szerelmes szeretet is segíthet: a gyermeked, barátok, akár a szüleiddel is ha több időt töltesz és több szeretetet kapsz tőlük lehet javul a helyzet. Azokkal foglalkozz akik őszintén szeretnék, mert szerintem a főnököd inkább csak a jó munkádat és a bevételét szereti...

márc. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!