Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez egy elég "beteg" kérdés.....

Ez egy elég "beteg" kérdés.. Ez borderlineként belefér?

Figyelt kérdés

Megpróbálok röviden, tömören fogalmazni. Lány vagyok, huszonéves. Van egy barátnőm, aki igazából nem barátnőm, mert kb le se sz*r, de rajta kívül nincsen egy barátom se. Iszonyúan féltékeny vagyok az összes haverjára, a pasijára pedig elmondhatatlanul. Elmeseli nekem, nem részletekbe menően, csak, hogy tudjam, hogy már lefeküdtek, kielegitettek egymást stb..Ez undorral tölt el. Napokig nem hagy nyugodni az a kép amit felvázol az együttlétükről.

Kiderül, hogy milyen programokat csinált más barátaival, miközben engem hatrahagy több hétre. Ettől azt kívánom, nagyon erősen, hogy bár meghalna. Mert akkor már nem venné el soha senki őt tőlem, se a hülye faszija, se a liba barátnői.

Aztán önkielégítéskor azon kapom magam, hogy rá gondolok... Arra, hogy a pasijával van. Miközben előtte egy órával kívántam, hogy bár tűnne el az élők közül.


Ez is betudható a rapid gyorsaságú hangulatváltakozásnak szerintetek?? Vagy mi ez? Egyáltalán nem jön be "úgy" a barátnőm, soha nem is volt köztünk semmi több barátságnál. Nagyon szép teste van, de az arca kifejezetten nem az esetem - hetero vagyok egyébként, nagyon max biszex - a személyisége mostanában pedig gyakran kifejezetten taszító számomra, mondom idegesít, utálom őt sokszor.



márc. 13. 00:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát az isten tudja...de nem lehet kellemes így élni, sajnálom. Igazából, ezt nem szeretetnek nevezik, mert a szeretet nem akar semmit csak van. Kisajátítani, birtokolni akarod. Így amikor mással van, dühös vagy mindenkire, de legalább nem saját magadra.
márc. 13. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
39%

Ezt szimplán úgy hívják,irigység!

Magyarán irigység pedig a hiszékenység és képmutatás közös pajtása.

márc. 13. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
nem nincs divatborderline. fejezzetek mar be..
márc. 13. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
Borderline vagy, plusz hiába mondod hogy mint csaj nem jön be, bejön. Ezeket a paramétereket figyelembe véve, ezekhez mérten teljesen átlagosak az érzéseid.
márc. 13. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
32%
De durva 🥺 ez sehogysem fér bele. Ne haragudj de rendes ijesztő vagy
márc. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt úgy mondom, mint aki jól ismerem a Borderline viselkedést. Ez egy hosszú történet, de ha akarod majd elmondom.

Tehát a következő van: Ebben a helyzetben, amit leírtál nem veled van a „baj”

Itt az a baj, hogy a barátnőd túlságosan intim részleteket oszt meg a magánéletéből és nem tudja hol a határ! Emiatt nem meglepő, hogy ezek a fantáziák belekúsznak az álmaidban is. De ezt te is látod, hogy ez így nem jó!

Hogy mi a megoldás? Azt kell mondanod a barátnődnek, hogy nem akarsz többet hallani a pasijával lévő szex kalandokról! És ha megkérdezi miért nem, akkor annyit válaszolj, hogy mert nem! Ez a kettőtök magánügye és kész!

márc. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6- os vagyok! 7-es ezt kinak írtad, és miből gondolod hogy ez csak valamiféle divat bárkinél ?
márc. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!