Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szeged jó pszichológus?...

Szeged jó pszichológus? Szülésfeldolgozás.

Figyelt kérdés

#Szeged #pszichológus #Szülésfeldolgozás
márc. 17. 12:46
 1/5 anonim ***** válasza:
54%

Atyaisten semmi rossz szándék nincs benne amit írok, de ilyen tényleg van, hogy ilyen miatt pszichológushoz kell fordulni? :o Eddig sem voltam benne biztos, hogy én kész lennék már gyereket szülni, de ez most még jobban megijesztett..

Benák Tömöri Juditnak nézz utána esetleg, vagy olyan gyűjtőoldalakon, mint a “Pszichológus a Zsebedben” pl.

márc. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
1-es: Valószínű szülészeti erőszakot szenvedett el a kérdező, ne bagatellizáld a problémáját.
márc. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kedves 1-es válaszoló, remélem Neked szép szülèsed lesz. Hidd el sokunknak szüksége van rá.
márc. 17. 18:32
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

#2

Ki bagatellizált itt bármit is, bocs, de hagyjál már békén. Jó, hogy nem rossz fényben állítasz most be emiatt.. Egy teljesen normális kérdést tettem fel, ha érzékenyen érintené, nem köteles válaszolni, valamint választ is próbáltam neki adni, ellenben veled. Nyilván nagyon sajnálom a kérdezőt.

márc. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Elnézést, nem akartalak megbántani, kedves 4-es.
márc. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!